Перемога

Switch to desktop Register Login

Новини Фастова і Фастівського району | Газета Перемога

Для вирішення проблем водоканалу

vodo-2-18

Одним із пріоритетів фастівської громади минулого року було вирішення проблем комунального підприємства “Фастівводоканал” , яких за ­минулі десятиріччя накопичилося багато. Звичайно, за один рік розв’язати їх неможливо, проте все ж і зробити вдалося чимало.

Як повідомлялося, у 2017 році було проведено капітальний ремонт станції знезалізнення, завдяки чому показники за­ліза у воді, що подається на місто, значно знизилися і максимально наблизилися до норми. Водночас значний обсяг робіт проведено на каналізацій­-но-очисних спорудах “Фа­стівводоканалу”. Зокрема, протягом 2017 року на відстійниках КОС для ­нормалізації роботи міських очисних споруд встановлено два новенькі ­приводи мулососів, які тепер працюють на так званому “гумовому ходу” замість рейкового.

Добряче попрацювати довелося над доведенням до повного ладу ­піскоуловлювача. Його ретельно вичистили і встановили новий гідро­елеватор для вимивання піску. Задля підвищення подачі тиску до шести атмосфер також було оновлено насоси, для чого придбано електромотори і для зручності переварено станини – корпусні частини робочого агрегату. Після цього піскоуловлювач було успішно запущено в роботу.

Комплекс робіт проведено також на аеротенках та збражниках – чи не основних об’єктах каналізаційно-насосної станції. Щоб вона повноцінно функціонувала, відремонтовано одну повітродувку, іншу переведено в ­резерв, ще одну – закуплено. На це з міського бюджету пішло близько 130-ти тисяч гривень. Загалом на реконструкцію каналізаційно-насосної станції минулого року місто витратило 1,8 мільйона гривень.

У 2018 році комунальне підприємство “Фастівводоканал” і надалі проводитиме комплексну реконструкцію КОС, що вже в найближчий час дасть змогу на існуючих очисних спорудах покращити якість очищення стоків.

* * *

Надання якісних послуг містянам працівниками КП “Фастівводоканал” залежить від багатьох факторів, у тому числі і від наявної матеріально-технічної бази. Тому серед прі­оритетів керівництва міста – забезпе­чення комунальних підпри­ємств Фастова ­необхідною для роботи технікою.

Днями для потреб громади до КП “Фастівводоканал” було передано новенький екскаватор-навантажувач, який було придбано через систему закупівель Prozorro. Для цього з міського бюджету було виділено 1 млн 20 тисяч гривень. Цей технічний засіб має забезпечити більший та якісніший об’єм виконання комунальним підприємством своїх завдань, слугуватиме він для ремонтних робіт на аварійних ділянках водопровідно-каналізаційного господарства.

Варто зазначити, що окрім великогабаритної техніки, на міський ­Водоканал також було придбано дриль ударну, кутову шліфмашину, відбійний молоток і проведено технічний огляд автомашин.

Інф. міськради

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version