Актульні новини Фастова і Фастівського району

“АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА” – гегемон у міні-футболі

Третій рік поспіль на штучному майданчику Центру Святого Мартіна визначалися найсильніші у міському міні-футболі. Змагання, в яких ­протягом місяця брали участь

більше ста футболістів у складі восьми ­команд, завершилися 21 травня двома заключними поєдинками, які роз­ташували четвірку півфіналістів на п’єдесталі пошани.

Матчем за третє місце завершували “Олімп” і “Метеор” участь у Першості м. Фастова з міні-футболу 2018 року. П’ять років минуло відтоді, як “олімпівцям” вдалося унікальне досягнення: дві команди одного клубу грали у фіналі Першості м. Фастова з міні-футболу 2013 року. Нині молоде покоління “Олімпа” вперше з тієї пори пробилося до четвірки найкращих. До речі, як і команда “Метеор” – один із лідерів дворового футболу міста, для якої вихід до півфіналу турніру став черговим кроком вперед у змаганнях аматорів. Власне поєдинок не відзначався високими швидкостями, команди здебільшого воліли не пропустити круглого у власні ворота, ніж забивати супернику, нібито присипляючи один одного. Саме за такої гри футболісти “Метеора” проспали під завершення першого тайму влучний постріл Дмитра Нетреби. У другому таймі гра дещо активі­зувалася. Зусиллями Володимира М’якушка (“Метеор”) і Євгена Машовця (“Олімп”) команди обмінялися голами. Останні кілька хвилин стали “валідольними” для наставника “олімпіців” Віктора Денисюка, підопічних якого двічі виручала штанга і поперечка воріт. 2:1 – “Олімп” встояв і вперше за останню п’ятирічку знову піднявся на п’єдестал пошани, розпочавши з бронзових медалей. “Метеор” також отримав відзнаку у якості переможця номінації ­“Команда-прорив Першості м. Фастова з міні-футболу 2018 року”.

Більш цікавим, видовищним і драматичним дійством став фінальний поєдинок між чинним чемпіоном “Арсеналом-­Малою Снітинкою” і минулорічним бронзовим призером “Зібертом”. Рівна гра, високі швидкості, тактичні заготовки і схеми, награні комбінації і неочікувані для суперників розіграші стандартів… Надійна гра голкіперів Артура Хіміча (“Зіберт”), Юрія Мозоля і Володимира Семенюка (обидва – “Арсенал-Мала Снітинка”)… Реальний шанс відкрити рахунок у матчі після пробиття “пивоварами” пенальті за перебір фолів канонірами у першому таймі, але, на жаль, втрачений – Ілля Брік пробив вище воріт. 0:0 – в основний час, без голів – у додані шість хвилин. А далі – лотерея: пробиття шестиметрових. Першим підходить до м’яча Олександр Михайловський (“Зіберт”), розбігається … б’є … і … Семенюк відбиває круглого. Далі забивали всі: каноніри Дмитро Чорногрицький, Віталій Міцінський та Ігор Шолойко, “пивовари” Ілля Брік і Євген Царьков. 3:2 – арбітри Олександр Андрієнко і Віктор Денисюк ­зафіксували третій поспіль тріумф підопіч­них Валерія Довгопола, які вибороли ­перехідний Кубок переможця і золоті медалі чи не у найважчому для них фіналі за останні роки. Срібні нагороди отримали, ледь стримуючи сльози відчаю і гір­коти незаслуженої поразки, футболісти “Зіберта”.

Найкращим бомбардиром Першості став “пивовар” Денис Проценко, в активі якого 14 голів. А переможцем у номінації “Гравець-відкриття Першості м. Фастова з міні-футболу 2018 року” визнано юного вихованця Віталія Осколка Романа ­Яременка (“ДЮСШ-Колос”).