Актульні новини Фастова і Фастівського району

Волоський горіх: користь і шкода

• Горіх – незамінний продукт для мозку. Він підвищує розумові здібності, покращує кровообіг і працездатність. Флавоноїди, мінерали і комплекс вітамінів, що містяться у ньому активізують, наповнюють силами, роблять нас бадьорими.

• Волоські горіхи дуже корисні при хворобах серця і судин. Вітаміни Е і А зміцнюють судини, благотворно впливають на всі внутрішні органи, знижують рівень холестерину. Крім того, горіхи відмінно очищають кров.

• Користь цього продукту для імунітету дуже велика. Лікарі радять додавати горіхи в щоденний раціон учнів і студентів, а також людей, чия робота пов’язана з підвищеним розумовим і психологічним навантаженням. Вітаміни допоможуть впоратися з щорічними авітамінозами. Корисні волоські горіхи людям, які активно займаються спортом.

• Людям, у яких є проблеми з щитовидною залозою, дуже важливо вживати плоди і перетинки цього горіха (у вигляді настоянки). А все завдяки підвищеному вмісту в них йоду.

• Корисний горіх і при анеміях. Високий вміст калію, ­заліза, цинку і кобальту значно поліпшують самопочуття ­людей з цією недугою. Підвищується рівень гемоглобіну ­природним шляхом.

Волоський горіх не рекомендують вживати при алергії на цей продукт, а також на білок. Якщо у вас целіакія та інші захворювання непереносимості харчових продуктів, тоді від горіха теж краще відмовитися. Не варто їсти горіхи пацієнтам з ожирінням і кишковими розладами. Хворі псоріазом, екземою і нейродермітом можуть відчути загострення хвороб навіть після поїдання декількох горішків.

Не можна перевищувати рекомендованої норми спожи­вання горіхів (3-4 ядра на день). В іншому випадку продукт ­здатний докучати подразненням слизової рота, алергічним стоматитом і запаленням піднебінних мигдалин. Можливий діатез, спазми судин головного мозку.