Актульні новини Фастова і Фастівського району

Будинок тривоги

Проблемне питання щодо ситуації, пов’язаної із вибухом у житловому будинку в Фа­стові, обговорено 24 січня на черговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та над­звичайних ситуацій під головуванням голови Київської облдержадміністрації Олек­сандра Терещука. Фастівський міський голова Михайло Не­тяжук, який брав участь у засіданні, повідомив про загрозу подальшого руйнування п’я­типоверхівки, де внаслідок вибуху, що стався 14 грудня, було зруйновано і частково ­пошкоджено півтора під’їзда.

“Фахівці Фастівської міської ради із залученням експертів технічного обстеження будівель і споруд провели додаткове обстеження будинку. Було виявлено, що зараз від­бу­вається розкриття міжпанельних швів. Тому враховуючи те, що зараз там мешкає двісті шістдесят осіб, існує загроза виникнення надзвичайної си­туації регіонального рівня”, – підкреслив Михайло Нетяжук.

Голова ОДА Олександр Те­рещук, який вивчав це питання і особисто спілкувався з цього приводу із Першим віце-прем’єр-міністром, наголосив: “Цю проблему потрібно негайно вирішувати. Я буду займатися цим разом з вами”.

Члени комісії шляхом голо­сування ухвалили пропозицію визнати загрозу виникнення у Фастові надзвичайної ситуації регіонального рівня.

За інф. Київської облдержадміністрації