Актульні новини Фастова і Фастівського району

Стратегія – розвиток

Засідання Ради регіонального розвитку Фастівщини, яке відбулося 21 січня під головуванням голови Фастівської райдержадміністрації Василя Кравченка, мало на меті не лише підведення підсумків, а й розробку стратегії розвитку району на найближчі три роки. Участь у ньому взяли голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, заступник голови Фастівської рай­держадміністрації Юрій Волков, представники структурних підрозділів адміністрації, депутати райради, керівники сільгосппідприємств і підприємці району, сільські та селищні голови.

Відкриваючи форум, Василь Кравченко зазначив, що настав час дій: “Не можна чекати манни небесної, нам потрібно ­активно включитися у процеси формування перспективного плану розвитку району”. У своєму вітальному слові Геннадій Сиваненко наголосив на тому, що потрібно завершити вже ­розпочаті справи і проекти, почути фахівців різних галузей і ­долучитися до ­розробки стратегії розвитку Фастівщини.

Про те, чого вдалося досягти у минулому році і про плани на майбутнє у сферах медицини, освіти і культури присутнім на засіданні розповіли доповідачі із зазначених питань. Йшлося і про стан утворення об’єднаних територіальних громад у Фа­стівському районі. Свої напрацювання з децентралізації представив Геннадій Сиваненко, запропонувавши головам сільських і селищних рад свою консультативну підтримку в питанні ­децентралізації, вирішення якого вже не можна відкладати. “Створення об’єднаних територіальних громад – процес ­неминучий, – зазначив голова районної ради. – Щоб відчути всі переваги адміністративно-територіальної реформи, потрібно не зволікати і встигнути на “потяг”, в якому об’єднання громад є добровільним”.

Заслухані презентації засвідчили: стратегія розвитку Фастів­щини спрямована на активний розвиток району. Тепер у райдержадміністрації очікують на конструктивні пропозиції та ­доповнення від активних і небайдужих мешканців району.

Олена ОЛІЙНИК