Перемога

Switch to desktop Register Login

Місячно-сонячний посівний календар на 2014 рік

місячний посівний календар 2014

Місяць великою мірою визначає життєдіяльність рослин. На різні його фази різні рослини реагують неоднаково . У повний Місяць велика частина соків знаходиться у верхній частині рослини, у стеблі та плодах, а за молодого Місяця – навпаки, в її підземній частині (корінні). Насіння, що потрапляє в землю при зростаючому Місяці, програмується на більш активне зростання вгору і розвиток над землею, а те, що було посаджене при спадаючому Місяці, має протилежну тенденцію розвитку – внизу, під землею. Тому рослини, плоди яких знаходяться над землею, треба сіяти і садити при зростанні Місяця, а всі коренеплоди – при його спаданні. У посівному календарі 2014 вказані конкретні найоптимальніші строки посіву, а також дні, в які садити чи висівати якусь культуру не варто.

Звичайно, дотримання цього календаря – це ще не гарантія хорошого врожаю, адже на розвиток і зростання рослин впливає безліч чинників: від якості посадкового матеріалу до ґрунту і погодних умов. І, зрозуміло, дуже велике значення мають правильний догляд за рослинами і ваш садівничий досвід.

Отож, зважаючи на всі ці складові, а відтак нічим не нехтуючи, плануйте і працюйте! І нехай ваша праця буде віддячена щедрими врожаями!

посівний календар 2014

Скачать посівний календар 2014

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version