Перемога

Switch to desktop Register Login

У Фастові відкрили центр безкоштовної юридичної допомоги для переселенців

fast-56-15

Фастів став одним з 12 міст Київській області, де були відкриті приймальні безкоштовної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Такого роду ініціатива – це проект Громадської правозахисної організації «Права людини», яка  реалізовує його за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії. Також сприяє реалізації ініціативи Київська ОДА та Головне територіальне управління юстиції у Київській області. 

Приймальня відкрита з понеділка по п'ятницю (10:00 - 17:00 години) за адресою вул. Суворова, 1, міськрайонне управління юстиції.

«Наш проект називається просто: «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області». Проте унікальний він тим, що ми надаємо як первинну, так і вторинну юридичну допомогу. Готові навіть відстоювати інтереси переселенців у судах. Крім того, вже випущені інформаційні буклети для ВПО, де вміщені відповіді на найбільш розповсюджені юридичні питання», – зазначає голова правління ГПО «Права людини» Віталій Дроботун.

Правозахисна організація в рамках проекту також планує найближчим часом провести у місті тренінг «Знай права. Шукай роботу. Організовуй бізнес».  Переселенців безкоштовно навчатимуть ефективно знаходити роботу, розкажуть про гарантовані державою права і допомогу, а також – консультуватимуть щодо реєстрації різного роду організацій в Україні.

З повагою, прес-секретар ГПО "Права людини"

Володимир Малинка

______________

+380939857163

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version