Перемога

Switch to desktop Register Login

Порошенко сам купує зброю й передає її армії

pres-36-17

Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним Силам України. Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар’єв

Так, ukrmilitary.com пише, що з початку ­російської агресії проти України Петро Порошенко витратив понад 500 мільйонів гривень власних коштів на допомогу ЗСУ, в тому числі декілька десятків мільйонів для 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеці­альних операцій (до 2016 року оперативного командування “Південь” Сухопутних військ).

“Серед переданої допомоги – автомо­білі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, а також сто снайперських комплексів, у складі: 82-х 7-62-мм карабінів Z-10 (308 Winchester) та 18 гвинтівок Savage під набій 338 Lapua Magnum, оптика, ­да­-лекоміри та десятки тисяч набоїв”, – уточнює видання.

21 серпня під час візиту президента до 3-го окремого полку спецпризначення, який дислокується у Кропивницькому, командир полку передав Порошенку символічний подарунок із гільзами від набоїв, випущених із цих гвинтівок, з прізвищами загиблих по­братимів, зазначає ресурс.

Прес-служба Київської облдержадміністрації

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version