Перемога

Switch to desktop Register Login

Не стояти осторонь проблем – вирішувати!

karier-40-17

Так працює Кощіївський гранкар’єр ТОВ “ККНК “Технобуд”, який значну увагу приділяє вирішенню соціальних питань та допомозі місцевим громадам

Не секрет, що в сучасних економічних умовах і ­нестабільній ситуації в країні доводиться виживати і ­громадам, і бізнесу. Дбаючи про соціально-економічний і ­культурний розвиток, у містах, районах і селах все частіше міркують, як залучити інвестиції в економіку свого регі­ону для збільшення надходжень до місцевих бюджетів. На ­Фастівщині також уже багато років працюють у цьому напрямку, пропонуючи інвесторам сприятливі умови для ведення бізнесу. Так, завдяки високому природному потен­ціалу, що має Кощіївське родовище гранітів, у 2010 році ­бу­ло офіційно відкрито підприємство з виробництва гранітного щебеню потужністю приблизно мільйон тонн на рік.

 

Підприємство зі світовим ім’ям

За розробку родовища взялася створена ще у 1833 році міжнародна компанія “Лафарж”. За роки своєї більш як 180-літньої роботи вона ­стала лідером у галузі виробництва цементу, щебеню та бетону. Влітку 2015 року компанія об’єдналася зі швейцарським цементним гігантом “Хольцім” в єдину групу компаній ­“Ла­фарж­Хольцім”, що наразі є компанією №1 у світі з виробництва будівельних матеріалів та надання інноваційних рішень для реалізації ­будівельних проектів різної складності. В ­Україні групу з 2004 року представляє ТОВ “ККНК “Технобуд”, до якого входять три щебеневі підприємства в Рівненській області (Клесівський кар’єр нерудних копалин), у Чернівецькій (Майдан-Іспаський піщано-гравійний кар’єр) і одне у нас, на Київщині, – Кощіїв­ський гранітний кар’єр, про діяльність та досягнення якого “Перемога” не раз розповідала.

Це сучасне підприємство, яке не поступа-ється аналогічним підприємствам галузі у світі. Виробництво щебеню з граніту Кощіївського родовища, найбільшого на Київщині, здійснюється на шведському мобільному ­дробильно-сортувальному заводі Sandvik. На підприємстві працює більше ста двадцяти ­чоловік, переважно місцевих – із Дорогинки, Малої Снітинки та Фастова. Завод належить ­іноземній компанії, а тому зобов’язаний пра­цювати відповідно до впроваджених в “Ла­фаржХольцім” міжнародних бізнес-стандартів і найкращих виробничих практик.

До підбору персоналу компанія ставиться таким чином, аби працевлаштовувати сумлінних та відповідальних фахівців саме із сусідніх до підприємства сіл чи з району, готових вчитися й удосконалювати свої професійні навички. Тим паче, що працевлаштування тут офіційне і, відповідно, офіційна заробітна платня, яка ­виплачується своєчасно. На заводі для працівників створені необхідні умови для безпечної праці та професійного розвитку.

Підприємство здійснює постійний моніторинг за якістю продукції та ефективністю вироб­ництва. В ТОВ “ККНК “Технобуд” впроваджені й постійно вдосконалюються система управ­ління якістю, сертифікована за стандартом ISO 9001, та система екологічного керівництва, сертифікована за стандартом ISO 14001.

 

Відповідальне добросусідство

Окрім виробничої діяльності і створення ­робочих місць підприємство опікується ще й ­територіальною спільнотою, в якій функціонує. Адже мета компанії “ЛафаржХольцім” – бути надійним партнером та соціально відповідальною компанією і виконувати свої зобов’язання перед громадою, в якій працює. Тому Кощіїв­ське щебеневе підприємство зацікавлене у ­соціально-економічному розвитку громад Фастівщини і не стоїть осторонь їхніх проблем.

Діяльність підприємства у цьому напрямку підкріплена не словом, а ділом. Щорічно бюджет Дорогинки завдяки податкам, що їх сплачує Кощіївська філія ТОВ “ККНК “Технобуд”, поповнюється на близько півтора мільйона ­гривень, а районний – майже на три мільйони. Для села, на землях якого і розташований Кощі­ївський гранітний кар’єр, “ЛафаржХольцім” є бюджетоутворюючим підприємством, а в ра­-йоні воно входить до трійки лідерів за обсягами­ ­сплати податків і поступається лише Фастів­ському держлісгоспу і компанії “Меркс груп”.

Варто згадати й про те, що підприємство завжди активно спілкується з місцевою громадою та владою. За традицією, всі питання, проблеми чи вимоги завод намагається вирішувати відкрито, шляхом спільного діалогу як під час круглих столів та участі у засіданнях місцевих рад, так і під час безпосередньої зустрічі з громадою чи її представниками. Аби закріпити та підтвердити свої зобов’язання, Кощіївська філія ТОВ “ККНК “Технобуд” підписала угоду про співпрацю із Фастівською районною радою щодо заходів із підтримки місцевої інфраструктури, а також щодо підтримки та участі в реалі­зації доброчинних проектів, зокрема у сусідніх з кар’єром селах Мала Снітинка і Дорогинка. Всі свої зобов’язання підприємство добросовіс­но виконує, а про виконання звітує громаді.

Загалом допомога спрямовується на облаштування й ремонт місцевих доріг, підтримку місцевих освітніх, спортивних та лікарняних ­за­кладів, релігійних громад, соціально незахищених верств населення та на участь у різних благодійних акціях. Левова частка коштів і ­ресурсів, які виділяє підприємство на спон­сорство, постійно йде на ремонт доріг Малої Снітинки, Кощіївки і Дорогинки, якими вивозиться продукція кар’єру. Вже цього року на дорожні роботи підприємство витратило близько­ мільйона восьмиста тисяч гривень. Окрім цього “ЛафаржХольцім” у рамках благодійної допомоги щорічно виділяє свою продукцію на потреби сільських рад та організацій району. Жодний ремонт доріг територіальної громади не обходиться без залучення Кощіїв­ського заводу.

 

Щоб нарікань було якомога менше

Щебенева продукція з кар’єру вивозиться ­автомобільним транспортом. Це і стало причиною дискомфорту і невдоволення мешканців ­найближчих сіл. Саме малоснітинські активісти ще у 2013 році розпочали акції з перекриття руху вантажівок, що вивозили продукцію з кар’єру, тим самим перешкоджаючи роботі підприємства, яке було змушене нести збитки. ТОВ “ККНК “Технобуд”, який працює на фа­­стів­­ських землях законно, у цій конфліктній ситуації прагнуло, як наголошує керівництво компанії, лише одного – щоб і до їхньої діяльності ставилися в межах правового поля і не перешкоджали руху тран­спорту з продукцією заводу.

До підприємства для врегулювати цього ­наболілого питання підключилися Фастівська районна рада, Фастівська районна державна ­адміністрація, активісти Малоснітинської та ­Дорогинської сільських рад та голови цих рад, за що на “Технобуді” щиро їм вдячні. Адже саме завдяки їхній небайдужості до проблем району та подальшому втручанню у справу народного депутата Руслана Сольвара із державного бюджету було виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва об’їзної дороги за межами населених пунктів Малоснітинської та Дорогинської сільських рад. Наразі проблемне питання потроху врегульовується: розробляється проектно-кошторисна документація, пошкоджені дороги Кощіївський завод відремонтував, що, як тут підкреслюють, і робить постійно у рамках своїх зобов’язань перед громадою.

За стільки років нарешті вдалося розпочати вирішення цієї проблеми. За словами представників підприємства, Кощіївський щебеневий завод у першу чергу зацікавлений в тому, щоб мінімізувати негативні наслідки своєї діяльності на навколишні села, а саме рух великогабаритного транспорту через населені пункти з продукцією кар’єру.

Окрім дороги людей турбує ще й пил. Це, ­на жаль, побічний ефект усіх подібних під­приємств і не завжди застосування стандарт­них заходів з пилоподавлення приносить бажані ­результати. Тому завод веде постійну боротьбу із цим негативним наслідком дільності, шукаючи більш ефективні й оптимально можливі шляхи для його зменшення під час виробниц­тва. Слід також зазначити, що для зменшення пилоутворення на дорогах у посушливий пе­ріод підприємство постійно поливає центральні ­вулиці Малої Снітинки, Малої Офірни, Кощіїв­ки та Дорогинки, якими вантажівки перевозять продукцію з гранітного кар’єру. За погодженням із райрадою не здійснюється відвантаження продукції у вихідні та святкові дні і в нічний час доби, а також обмежується рух великогабаритного транспорту влітку – вдень за температури повітря більше 28 С.

Нещодавно підприємство придбало і вста­новило обладнання для відеоспостереження в рамках участі Кощіївського щебзаводу в кон­тролі за дотриманням швидкісного режиму ­великогабаритним транспортом через села ­Дорогинка і Мала Снітинка. Боротьба з пилом продовжується…

 

Соціальні пріоритети

В компанії активно підтримується та популяризується корпоративне волонтерство, спрямоване, окрім благодійності та благоус­трою територіальних громад, і на екологічне виховання та підвищення свідомого ставлення до охорони довкілля, а також культури безпеки. Так уже другий рік поспіль Кощіївська філія ТОВ “ККНК “Технобуд” стає головним партнером і бере безпосередню участь у соці­ально-екологічній акції “Фастів – чисте місто”, що проходить у рамках Всеукраїнської акції ­“Зробимо Україну чистою разом!”. Основною метою фастівської акції є прибирання найбільш засмічених локацій у місті та поблизу і благоустрій територій для поліпшення екологічної ситуації у Фастові та стимулювання розвитку волонтерства і самореалізації молоді. Навесні цього року за Кощіївським підприємством була закріплена визначена локація, яку завод сумлінно та успішно прибрав. Більше десятка добровольців Кощіївського заводу, ­долучившись до акції, прибрали сміття на відрізку дороги, що веде від села Мала Снітинка до підприємства, а також лісосмугу обабіч визначеної ділянки дороги.

Пріоритетним напрямком соціальних програм Кощіївського кар’єру є також розвиток спорту і пропаганда здорового способу життя серед молоді. Третій рік поспіль підприємство підтримує громадську організацію “Спортивна нація” в Малій Снітинці. За ініціативи останніх “Технобуд” фінансував роботи з переобладнання підвального приміщення школи під спортивну залу за різними спортивними напрямками. А де­кілька років тому підприємство взяло участь у спільному проекті сільської громади та окремих депутатів, результатом якого є великий стадіон на околиці Малої Снітинки, що відповідає сучасним вимогам. Кощіївський завод долучився до будівництва футбольного поля та роздягалень.

ККНК “Технобуд” бере шефство над школами, дитячими садками, організовує ­екскурсії, фінансує поїздки учнів, допомагає школам і в інших потребах, які вони не можуть реалізувати власними силами. Завдяки придбаним ­Ко­щіївським підприємством електричних ­бойлерів у Малоснітинській школі та дитя­чому садочку “Веселка” є гаряча вода. А ще кар’єр до новорічних свят готує школярам і ­вихованцям дитячого садочка подарунки.

Під кінець весни та на початку літа на всіх підприємствах компанії “ЛафаржХольцім” по всьому світу, зокрема і на Кощіївському підприємстві, проводяться Дні Здоров’я та ­Безпеки – комплекс різноманітних заходів, спрямованих на мобілізацію всіх працівників компанії навколо питань власної та колективної безпеки та покращення культури безпечної поведінки. Адже Здоров’я та Безпека – це пріоритет №1 в компанії. До участі у цих Днях щебеневий завод намагається залучити й підростаюче покоління навколишніх сіл, дбаючи про формування у дітей змалечку культури безпечної поведінки й турботи про власне здоров’я. Задля цього наприкінці навчального року для учнів місцевих шкіл підприємство організовує інтерактивні уроки з безпеки і проводить екскурсії кар’єром.

Хто б що не говорив про діяльність щебеневого підприємства “ЛафаржХольцім” на Фа­стівщині, проте однозначно можна стверд­­жувати, що це надійний та відпові­дальний роботодавець зі світовим ім’ям, а також досить вагома бюджетоутворююча компанія для нашого регіону, яка попри важку ситуацію в країні, склад­ні для економіки часи і деякі непорозуміння із мешканцями сусідніх сіл не тікає від проблем, а ­намагається знаходити з громадами порозуміння і вирішувати проблеми спільно. ­Керівництво компанії “ЛафаржХольцім” в Україні запевняє, що й надалі виконуватиме взяті на себе соціальні зобов’я­зання і працюватиме на розвиток і процвітання ­Фастівського краю.

Олена ОЛІЙНИК

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version