Перемога

Switch to desktop Register Login

Впорядковуймо Фастів разом!

screv-lenin

У Фастові триває осінній місячник благоустрою

До 18 жовтня (а саме до цього дня, згідно з ропорядженням міського голови, відбуватиметься загальноміське осіннє прибирання) ­керівники підприємств усіх форм власності, організацій, підприємницьких структур, голови комітетів самоорганізації населення всіх мікрорайонів міста, голови будинкових та вуличних комітетів, керівники ОСББ і кооперативів, ­громадяни, які мають приватні будинки, мають організувати і провести благоустрій та санітарну очистку власних, прилеглих і закріплених за ними територій.

Особливі завдання у період місячника має комбінат комунальних підприємств. Він повинен забезпечити приведення до належного санітарного та естетичного стану територій вздовж доріг, тротуарів та інших об’єктів благоустрою на землях загального користування, відремомнтувати і встановити дорожні знаки, нанести й поновити дорожню розмітку, виконати запланований обсяг робіт з ремонту доріг і тротуарів, виготовити дефектні акти для ­проведення їх поточного ремонту, накрити чи поремонтувати належні підприємству люки ­оглядових колодязів та решітки водоприймачів, упорядкувати кладовища, братські ­могили, пам’ятники і пам’ятні знаки, зрізати аварійні де­рева та провести обрізку дерев відповідно до актів міської комісії з питань знесення зелених насаджень, привести до належного стану зупинки громадського транспорту а також лікві­дувати виявлені стихійні сміттє­звалища, яких, на превеликий жаль, у Фастові є ще чимало. Ще одне завдання для ККП – активізувати роботу інспекторів відділу благоустрою, які повинні контролювати дотримання Правил благо­устрою на території міста Фастова і в разі ­виявлення порушень складати протоколи для розгляду адміністративною комісією.

Фастівська ЖЕК має організувати на прибудинкових територіях виконання комплексу робіт із благоустрою: ремонт та фарбування огорож, контейнерів для сміття, дитячих ­майданчиків, обрізку дерев і кущів, а також ­забезпечити своєчасне вивезення сміття.

Незмінними залишаються і завдання для “Фастівводоканалу” й “Фастівтепломережі”. Окрім наведення порядку на своїх територіях, вони мають подбати про накриття й ремонт оглядових люків, які їм належить, а Водоканал – ще й забезпечити приведення до належного стану джерел питного водопостачання, водозабірних колонок та бювету у міському парку.

Йдеться у розпорядженні про осінній місячник благоустрою і про впорядкування парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків. Це – відповідальність керівників “Фастівської ЖЕК”, комбінату комунальних підприємств, Фастівського міського парку культури і ­від­починку ім. Ю. Гагаріна, парку-пам’ятки ­садово-паркового мистецтва “Молодіжний”, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і кооперативів.

Визначено фронт робіт і для директорів усіх без винятку фастівських ринків, а також суб’єктів господарювання, розташованих на території Привокзальної площі. Їхнє завдання – упорядкувати закріплені та прилеглі території і майданчики для сміттєвих контейнерів, а самі конктейнери – відремонтувати, встановити чіткий щоденний графік прибирання територій від сміття та вивезення його відповідно до укладених договорів з надавачем послуг, ­привести до належного стану (і ззовні, і всередині) туалети, виконати необхідні роботи з поновлення асфальтового покриття.

Управління освіти має організувати проведення благоустрою територій шкіл, дитячих дошкільних і позашкільних закладів, а також парку “Молодіжний”, а також долучити школярів до участі в загальноміських акціях із ­прибиранню міста, посадки дерев і впорядкування могил воїнів Великої Вітчизняної війни.

А залучення до проведення місячника ­благоустрою депутатів міської ради покладається на секретаря ради Наталію Датко. За депутатами має бути закріплено території їхніх виборчих округів. Залізничні під­при­­є­м­ства, що знаходяться в межах міста, повин­ні забезпечити упорядкування закріплених за ними території та смуги відводу.

І, як завжди, є нагадування для всіх керівників підприємств, установ, організацій, об’єктів торгівлі, громадського харчування – вони мають укласти чи продовжити договори на вивезення побутового сміття.

Питаннями організації проведення осіннього місячника благоустрою займається спеціально утворений для цього штаб під ке­рівництвом міського голови Михайла Нетя­жука. Заступник керівника штабу – перший ­заступник міського голови Олена Зикова, секретар – начальник відділу житлово-кому­нального господарства Олена Зоренко. Члени штабу, до якого входять загалом тринадцять осіб, щоп’ятниці разом із представниками комітетів самоорганізації населення проводять комісійні об’їзди міста для визначення обсягів робіт і підведення підсумків виконання ком­плексу заходів, спрямованих на поліпшення благоустрою Фастова і стану довкілля.

За інф. міськради

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version