Перемога

Switch to desktop Register Login

У новоствореній амбулаторії вже приймають пацієнтів

med-40-17

У місті запрацювала амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Її відкрито на базі Фастівської міської лікарні, що по вулиці Київській, 57. Про це на апаратній нараді по­відомив головний лікар Фастівської міської лікарні Василь Курліковський.

Цей медичний заклад обслуговуватиме мешканців двох фастівських мікрорайонів – Завокзалля та Сінгурівки, а також фастівчан, які ­живуть на вулицях Київській, Шевченка, Героїв Прикордонників, Івана Ступака, Озерній, Молодіжній та на провулку Комунальний. Для того, щоб обслуговуватися в амбулаторії, мешканцям необхідно лише прийти до реєстратури з амбулаторною карткою і стати на облік.

Впродовж наступних трьох місяців амбулаторія функціонуватиме, так би мовити, у тестовому ­режимі, відпрацьовуючи всі нюанси і вивчаючи ­зауваження й побажання фастівчан, а вже з початку наступного року запрацює на повну ­потужність, обслуговуючи всіх мешканців міста.

Але ті, кому зручніше ходити до амбулаторії на вулиці Льва Толстого, зможуть робити це й далі. Як зазначив на апаратній нараді міський голова Михайло Нетяжук, зараз ведуться перемовини із районною владою стосовно оренди приміщень Фастівської ЦРЛ, щоб фастівчани і там отримували медичні послуги.

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version