Перемога

Switch to desktop Register Login

Нехай не знадобиться! Але треба, щоб було…

biliy-dim-fastiv

Рятувати інших, допомагати тим, хто цього потребує, – це життєва необхідність кожної свідомої людини. Але є ті, хто ­робить це не тільки за покликом душі , а й за професійним обов’язком. Сучасних ­рятувальників недаремно називають людьми з великим серцем. І обрати такий важкий, відповідальний фах здатен далеко не кожний громадянин. На жаль, їхні святі прагнення вчасно прибути на місце пригоди і виручити в складній ситуації не можуть реалізуватися повною мірою, і найчастіше не з вини рятувальників. В основному трапляється так через відсутність необ­хідної спецтехніки.

Розуміючи це, турбуючись про фастівчан, Фастівська міська рада прийняла важливе рішення – закупити для потреб міста ком­бінований інструмент для порятунку людей. Для цього з міського бюджету було ­виділено 150 тисяч гривень.

Комбінований гідравлічний аварійно-­рятувальний інструмент із вбудованим ручним насосом є мультифункціональним засобом, за допомогою якого рятувальники матимуть змогу стягувати, стискати, різати та розширювати певні об’єкти, в результаті чого порятунок людей суттєво пришвидшиться і полегшиться. Придбане обладнання дуже зручне у використанні, легко транспортується.

Наявність цього мультифункціонального засобу в місті – величезний плюс для Фа­стова. Та все ж хочеться вірити, що цей інструмент ніколи не знадобиться рятувальникам, а у місті не виникатимуть ситуації надзвичайного характеру, які потребуватимуть використання такої техніки.

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version