Перемога

Switch to desktop Register Login

Чергові “обновки” для спортшколи

Фастів давно прославився своїми спортивними досягненнями. Лише за останній рік фа­стівчани порадували нас численними здобутками спортивних вершин у найрізноманітніших видах спорту, й не лише на змаганнях всеукраїнського, а й міжнародного і світового рівнів. Але зупинятися на цьому не збираються ані фахівці та самі спортсмени, ані міська влада.

Депутатський корпус та очільники міста єдині і непохитні у думці, що ця галузь ­– одна з найважливіших і результативних, і є найбільш цінним внеском у майбутнє. Тому не шко­дують коштів на розвиток і підтримку фізичної культури та спорту.

Наочним прикладом цього стало суттєве зміцнення матеріальної бази ДЮСШ “Локомотив”. Лише за останній місяць вона поповнилася корисним спортивним інвентарем та ­обладнанням на суму в понад 25 тисяч гривень, придбаним за кошти міського бюджету.

Зокрема, для відділення художньої гімнастики було закуплено 20 гімнастичних ­скакалок, 10 пар обтяжувачів, 15 спеціалізованих гум двох видів для розтяжки й інший корисний інвентар. Має обновки і відділення карате: його вихованці відтепер забезпечені екіпіровкою для захисту корпусу. Не залишились обділеними увагою юні ­веслувальники. На додачу до раніше придбаного за бюджетні кошти інвентарю вони отримали вкрай необхідні 10 рятувальних жилетів та весла.

Інф. міськради

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version