Перемога

Switch to desktop Register Login

Стан вагонів – критичний

 bagoni-41-17

Тепер про це знають не тільки пасажири електричок, а й керівник “Укрзалізниці”

Багатьох фастівчан зацікавила інформація, викладена на сторінці ПАТ “Укрзалізниця” у Фейсбуці. Ще б пак – у ній йшлося про недавню подорож виконуючого обов’язки голови правління “Укрзалізниці” із Києва до Фастова.

Здійснив її Євген Кравцов 5 жовтня – щоб проінспектувати підготовку до рейсів приміських поїздів у моторвагонному депо Фастів-1. “Цього разу, – розповів він, – я їхав у електропоїзді не із модернізованих вагонів, а звичайних, і їхній стан критичний”. Такий висновок він зробив і з того, що побачив, і з того, що почув від пасажирів, з якими поспілкувався у приміському поїзді Київ-Фастів № 6081. А ще більше почув би, якби їхав до Фастова в інший час – увечері. Бо електропотяг № 6081 рушає з Києва о 8-10 ранку, а о цій порі у вагонах зовсім не стільки люду, як у вечірні години, коли всі повертаються з роботи чи навчання. І ще наочніше свідчення “критичного стану” і електричок, і загалом системи приміських пасажирських перевезень дістав би в.о. голови правління “Укрзалізниці”, коли б ризикнув проїхатися у зворотному напрямку вранці. Власне, і в інший час теж отримав би купу вражень – якби “пощастило” сісти у шестивагонний поїзд, та ще й прочекавши його на якійсь із платформ хоча б з півгодини (бо ж запізнення електричок – справа звична).

“Спеціально вибрав напівпорожню електричку, щоб вижити!” – так відгукнувся на повідомлення “Укрзалізниці” один із користувачів соцмереж, який явно має більший досвід поїздок у приміському транспорті, ніж очільник залізничного відомства. А Євген Кравцов, прокоментувавши свою поїздку у електричці № 6081 Київ – Фастів у депо Фастів-1, наголосив: “Така ситуація потребує вирішення. Ми вже цього року здійснюємо модернізацію та капітальний ремонт приміського рухомого складу, щоб передусім забезпечити у години пік перевезення пасажирів із міст-супутників до столиці”.

Як зазначено у повідомленні “Укрзалізниці”, керівник компанії в ході спілкування з працівниками депо визначив першочергові заходи для подолання незадовільного стану приміських поїздів і доручив персоналу терміново покращити прибирання та миття вагонів. Також Євген Кравцов поставив завдання переглянути час роботи приміських кас вокзалу у Фастові, щоб не створювалися черги через їх закриття на перерву, а також терміново замінити непрацюючі касові апарати. Як виконано ці його доручення, може оцінити кожен, хто користується послугами залізниці.

Вл. інф.

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version