Перемога

Switch to desktop Register Login

Якщо завтра війна…

den-41-17

7 жовтня в усіх містах і районах Київської області відзначили День бійця територіальної оборони. Ці заходи було організовано на виконання доручення голови Київської обл­держадміністрації з метою популяризації та підняття престижу сил територіальної оборони. Віднині Київщина щорічно 7 жовтня вшановуватиме службовців цього підрозділу, а до того ж клопотатиме перед Президентом України, щоб це свято з’явилося в календарі нашої країни і відзначалося у всіх її регіонах.

Батальйони територіальної оборони почали формуватися ще у 2014 році відповідно до Закону України “Про оборону України”. Входять вони до складу Збройних Сил Укра­їни. Формування територіальної оборони покликані виконувати комплекс загальнодержавних, воєнних та спе­ціальних заходів, що застосовуються під час загрози або відбиття агресії з метою охорони та захисту державного кордону від посягань ззовні, забезпечення умов для на­дійного функціонування державних органів, мобіліза­ційного та оперативного розгортання військ, охорони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора на території країни.

Наразі такий підрозділ створений і діє у Фастові та Фа­стівському районі. До лав територіальних охоронців зараховано кожного охочого, хто успішно пройшов перевірку морального та фізичного стану відповідною комісією.

У Фастові святкові заходи розпочалися з підняття державного прапора в точно призначений час – о 10.00, одночасно з усіма містами та районними центрами області. Біля адмінбудинку рад зібралось ядро загону: ті, хто бажає й далі вдосконалювати свої військові навички.

В урочистому відкритті заходу взяли участь перший заступник Фастів­ського міського голови Олена Зикова, перший заступник та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Муцинов та Юрій Волков, головний спеціаліст з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи Фастівської РДА Леонід Балашкевич. Під час урочистостей грамотами Міністерства оборони України відзначено кращих бійців. Напутні слова керівників міста і району, щирі вірші та патріотичні пісні земляків зігріли й підтримали звитяжний дух бійців.

Потому загін відбув до місця проведення навчань, де під керівництвом військового комісара Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Міщенка пройшов польовий вишкіл із вогневої, військово-медичної та інженерної підготовки.

Інф. міськради

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version