Перемога

Switch to desktop Register Login

В автопарку ККП поповнення

Автопарки комунальних підприємств міста час від часу попов­нюються різноманітною технікою. Нещодавно за кошти міського ­бюджету було придбано новенький автопідіймач.

Цей транспортний засіб призначений для підйому на висоту до 18-ти метрів робітників з матеріалами та інструментами для виконання ремонтних, будівельно-монтажних та інших видів робіт. Більше того, відтепер на місце роботи з комфортом зможе виїжджати ціла бригада працівників комбінату комунальних підприємств, адже транспортний засіб обладнаний дубль-кабіною на три додаткові місця.

Серед переваг цього транспортного засобу і його витратність. Працює автопідіймач на дизельному паливі, що в порівнянні із використанням бензину дає змогу дещо економити кошти на обслуговування авто. А ізольована люлька дозволяє виконувати ремонт електричних установок та ліній електропередач напругою до 1000 В без їх відключення. А ще автопідйомник обладнаний усіма необхідними для безпечного виконання робіт приладами та пристроями.

Варто зазначити, що окрім ремонтних робіт транспортний засіб за потреби можна використовувати для обрізки дерев, а також для порятунку людей або ж цінних речей при пожежах чи стихійних лихах.

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version