Перемога

Switch to desktop Register Login

Другий день народження міста

viz-45-17

Фастівчани відзначили, за твердженням крає­знавців, чергову річницю другого народження міста. Сімдесят чотири роки тому , 7 листопада 1943-го, останній озброєний фашистський загарбник залишив Фастів. За звільнення міста, яке було окуповане ­ворогом упродовж двох років трьох місяців і сім­надцяти днів, звання Героя Радянського Союзу ­удостоєно тридцять одного солдата й офіцера.

З нагоди пам’ятної дати у місті проходили урочисті заходи, в яких взяли участь представники міської влади, громадських організацій, трудових колективів та ветерани. Активісти комітетів самоорганізації ­населення мікрорайонів разом з учнями та вчителями шкіл поклали вінки до могил воїнів Другої світової війни на міських кладовищах та до пам’ятників воїнів-визволителів. Також відбулася традиційна урочиста хода до міського парку культури й відпочинку імені Ю.Гагаріна. Тут фастівчани поклали квіти до пам’ятника воїнам, які загинули при звільненні Фастова від фашистських загарбників у ­листопаді 1943 року. Вшановано було ­пам’ять фастівчан, які не повернулись з фронтів Другої світової, на Кургані Слави.

І також уже традиційно зробили чудовий подарунок ветеранам педагоги дитячої ­музичної школи та працівники міського ­Палацу культури – подарувавши пісні їхньої молодості.

Інф. міськради

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version