Перемога

Switch to desktop Register Login

А дітки чекають…

 Дідівщинській громаді обіцяли, що дитячий садочок у їхньому селі відкриє двері у квітні цього року, про що батьки з радістю розповіли своїм діточкам. Але пройшли один за одним травень, червень, липень, серпень і навіть вересень, коли починається новий навчальний рік. Та першого вересня на загальних батьківських зборах дідівщанам знову тільки пообіцяли, що дитячий садочок буде відкритий. Цього разу було навіть названо конкретну дату – 14 жовтня, день великого православного ­свята – Покрови. Але знову обіцянка виявилася мильною бульбашкою: ­мимоліть сяйнула у повітрі всіма кольорами веселки і… щезла, як і не було.

Про свої марні сподівання на відкриття місцевого дитсадка ­написали до редакції “Перемоги” батьки малюків, які мешкають у Дідівщині і Великих Гуляках.

“Надворі – кінець листопада, – пишуть Вікторія Козеренко, Ольга Цирулінікова, Мар’яна Сачук і Тетяна Лепська у листі до газети, – а дитячий садочок ще не від­чинив двері для наших дітлахів, і ми не знаємо, коли це станеться і чи станеться взагалі”.

Разом із цим наші дописувачки висловлюють сумніви стосовно того, чи приймуть до дитсадка усіх попередньо записаних сорок дітей, бо довідалися про те, що штат працівників розрахований на одну, а не дві групи. Головне ж запитання, на яке вони хотіли б знати відповідь, – коли дитячий садок у Дідівщині нарешті почне працювати?

Із цим запитанням “Перемога” звернулася до начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Рудаків­ської, яка прокоментувала ситуацію щодо Дідівщинського дитсадка так:

– Насамперед зазначу, що це питання перебуває під постійним контролем райдержадміністрації. Для того, щоб відкрити дошкільне відділення у Дідівщинській ЗОШ I-III ступенів, її ­треба було реорганізувати у навчально-виховний комплекс. Те, що залежало від районного відділу освіти, виконано. Зокрема, створено дошкільне відділення і затверджено штатний розпис. ­Замовником будівництва дитсадка є Дідівщинська сільська рада, яка разом із підрядником ­будівельних робіт повинна остаточно оформити документи щодо здачі дитсадка в експлуатацію.

У свою чергу Дідівщинський сіль-ський голова Ольга Черепенчук повідомила:

– Затримка із отриманням ­декларації на введення приміщення в експлуатацію сталася через деякі дефекти у будівельних роботах, а саме: здуття підлоги у ­деяких місцях і обвалення стелі у пральній кімнаті. Зараз ці недоліки вже ліквідовано і ми очікуємо на отримання декларації най­ближчими днями.

Разом із батьками дідівщинських і великогуляківських малюків спо­діваємося, що найкращим перед­новорічним подарунком для малечі буде відкриття дошкільного від­ділення у недавно створеному на базі сільської школи навчально-­виховному комплексі.

Зоя ЗІНОВ’ЄВА

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version