Перемога

Switch to desktop Register Login

Під завісу змагального сезону

pan-2-18

Незадовго до Нового року за ініціативи відділу з питань молоді і спорту Фастів­ської міської ради в ДЮСШ “Локомотив” відбувся відкритий чемпіонат міста з панкратіону. Він став підсумковим турніром змагального сезону 2017 року в цьому виді єдиноборств, який стрімко розвивається на Фастівщині.  Участь у змаганнях взяли більше сімдесяти спортсменів із Фастова, Борової, Великої та Малої ­Салтанівки, Триліс, Веприка, Дідівщини і Томашівки, які займаються у трьох спортивних школах: ДЮСШ відділу молоді і спорту міста Фастів, ДЮСШ Фастівського району та КДЮСШ “Динамо” Київської області. Всі вони – члени громадських організацій СК “Доброслав” та “Козацький лицарський клуб” і є вихованцями тренерів Юрія Хоменка, Олега Чернишенка та Олександра Ільїна. Змагання пройшли організовано, швидко і навіть весело, як і годиться перед новорічними святами. У запеклій чесній боротьбі перемогли найсильніші, але насправді на цьому святі спорту виграли всі. Завдяки організаторам змагань кожен отримав заслужені дипломи та медалі за призові місця та за волю до перемоги, не було забуто і тих, хто боровся, але не дійшов до фінальних ­поєдинків. Після нагородження учасників змагань, підбиваючи підсумки всього спортивного року, тренер СК “Доброслав” і керівник “Козацького лицарського клубу” Олег Чернишенко наго­родив найкращих вихованців спортивних шкіл і клубів, які у 2017 році захищали честь Фастівщини та Київщини на спортивних майданчиках України та світу. Так, відзнаки від СК “Доброслав” отримали срібний призер України з українського рукопашу Спас і бронзовий призер країни з комбат дзю-дзюцу Дмитро Трач, чемпіон України з українського рукопашу Спас, бронзовий призер чемпіонату України, срібний та бронзовий призер Кубку Світу з панкраті­ону, що проходив в Угорщині, Тимофій Приходько, срібний призер України та срібний і бронзовий призер Кубку Світу з панкратіону Владислав Савченко, бронзова призерка України, переможниця і бронзова призерка Кубку Світу з панкратіону Інна Радушинська (всі вони – із селища Борова), ­багаторазова чемпіонка України з панкратіону, срібна призерка України з комбат дзю-дзюцу, а також володарка трьох золотих медалей Кубку Світу з панкратіону Каріна Ільченко (село Веприк) та багаторазова чемпіонка України, володарка чотирьох ­золотих нагород Кубку Світу з панкраті­ону, чемпіонка України з українського рукопашу Спас та бронзова призерка України з ­комбат дзю-дзюцу Діана Григоренко (село Велика Салтанівка).

Після закриття змагань всіх учасників та гостей було запрошено на солодкий стіл від СК Доброслав та ГО “Козацький лицар­ський клуб” – щоб за передноворічним ­частуванням у дружньому колі дітей, вчителів і батьків згадати спортивний рік.

За інф. міськради

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version