Перемога

Switch to desktop Register Login

Увага! Конкурс

Виконавчий комітет Фастівської міської ради оголошує конкурс №24 на право здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування відповідно до затверджених об’єктів конкурсу

Запрошуємо юридичних та фізичних осіб, які є пасажир­ськими перевізниками взяти участь у конкурсі.

Засідання конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів автомобільним транспортом загального користування в місті Фастові буде проводитися 09.02.2018 р. о 10.00 у приміщенні виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: м. Фастів, пл. Соборна, 1, каб. 302 (ІІІ поверх).

Одержати бланки документів для участі в конкурсі та детальну інформацію про характеристику об’єктів конкурсу можна за адресою: м. Фастів, пл. Соборна, 1, каб. 313 щоденно у робочі дні (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 13:00). Контактний телефон: (04565) 6-31-02.

Документи на конкурс від претендентів приймаються до 25.01.2018 р. включно.

Плата за участь у конкурсі становить 2 159,00 грн (дві тисячі сто п’ятдесят дев’ять гривень нуль копійок). Кошти перераховуються на розрахунковий рахунок 31514931700015 МФО 821018 код ЄДРПОУ 37583261, отримувач – “МБ м.Фастів”, призначення платежу – “Плата за участь в конкурсі №24 09.02.2018 року”.

До участі у конкурсі допускаються претенденти-перевізники, які на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси, що відповідають стандартам з екологічної безпеки ЄВРО-4, пасажироміст­кістю згідно з вимогами до об’єкту конкурсу, 10% автобусів від загальної кількості запропонованих на об’єкт конкурсу мають бути пристосовані для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями, але не менше одного, здійснюють перевезення у звичайному режимі руху, за розкладом, затвердженим організатором. Організатором встановлюються: планова кількість, пасажиромісткість, тип рухомого складу, які є обов’язковими для виконання суб’єктом господарювання.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожен об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 постанови Кабінету Міністрів ­України від 03.12.2008 р. №1081, і такі документи: нотаріально заві­рену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні); перелік тран­спортних засобів, які пропонуються до використання на ­автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, ­пасажировмісності (з відміткою “з місцем водія/без місця водія”), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу; документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із за­значенням дати проведення конкурсу; копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєс­тра­ційних талонів автобусів, що пропонуються до викорис­тання на маршруті; копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації); перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмову інформацію про їх відсутність; анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (постанова КМУ від 03.12.2008 р. № 1081); копію штатного роз­пису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали; заяву довільної форми про зобов’язання претендента у разі перемоги в конкурсі протягом двох місяців з дати укладання договору обладнати за свій рахунок автобуси, задіяні в обслуговуванні маршруту, системами GPS та GPRS, забезпечити їх роботу у строк, визначений Організатором.

Крім документів, визначених у пункті 11 цих Умов, ­перевізник-претендент подає конкурсні пропозиції, які ­включають:

– інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення ­парку автобусів (обов‘язково в разі невідповідності тран­спортних засобів умовам конкурсу);

– інші документи, що на думку перевізника-претендента можуть мати значення під час конкурсу (за бажанням ­перевізника-претендента).

Перелік об’єктів, обов’язкових та додаткових умов конкурсу №24
на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,
віднесених до компетенції Фастівської міської ради

 konk-2-18

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version