Перемога

Switch to desktop Register Login

І зручно, і гарно

Якщо щось робити, то робити це добротно та якісно. І бажано, щоб пов’язано це було з найкращими традиціями європейського містобудування. Це гасло дедалі більше стає правилом подальшого роз­витку нашого міста. Саме такі міркування лягли і в основу рішення міської громади поступово облаштовувати території фастівських освітніх закладів бруківкою, яка знову входить в моду і стає ознакою ­цивілізованості. Покриття з неї не лише естетично виглядає, а ще й має безліч інших переваг.

Бруківка надзвичайно міцна і довговічна, їй не страшні перевантаження, та й температурні перепади таке покриття відмінно витримує, не втрачаючи своєї привабливості, зберігаючи при цьому первісний вигляд. На її поверхні практично не буває калюж. Наявність зазорів, заповнених піском, дозволяє волозі вільно проникати в грунт і виключає утворення водних дзеркал. У випадку ж пошкодження бруків­ку легко замінити, не витрачаючи зайві час та гроші на ремонт певної ділянки території, що дозволяє зекономити кошти міського бюджету. А на шкільних подвір’ях – це ще й безпека дітей і їхній комфорт.

Одними з перших, хто вже отримав змогу відчути все це, стали вихованці Фастівського НВК “Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9”. За кошти міського ­бюджету новим якісним покриттям, яке прослужить не одному поколінню випускників цієї школи, ­викладено територію площею понад 580 квадратних метрів. Також уже любуються прикрашеним бруківкою подвір’ям вихователі та вихованці міського ДНЗ № 11 “Дзвіночок”, де трансформацій зазнали доріжки до дитячих майданчиків та місце перед центральним входом до будівлі. Цим матеріалом тут викладено майже 360 квадратних метрів території.

Інф. міськради

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version