Перемога

Switch to desktop Register Login

Юні кадлубичани отримали сертифікати першокласника

kadl-2-18

Кінець семестру для кад­лубицьких першачків, які ­навчаються в ЗОШ І-ІІІ ст. №3, виявився досить цікавим. ­Напередодні канікул голова комітету самоорганізації на­селення цього мікрорайону Людмила Скурська привітала дітлахів із успішним завершенням першого в їхньому житті навчального півріччя і вручила їм сертифікати ­першокласника. 

Ця передноворічна акція, яку було започатковано кілька років тому, вже стала на Кадлубиці доброю традицією. Отримання сертифікатів – приємна подія для тутешніх наймолодших школяриків. І важлива. Для них це особливий день. І особливий рік. Адже саме в першому класі діти активно ­сприймають інформацію, легко вчаться і здобувають знання. Але в той же час потребують підтримки й особливої уваги з боку дорослих, тож кадлубицькі ­комітетники стараються використати будь-який привід для того, щоб першокласники знали: про них турбуються і в успіх кожного із них вірять.

Інф. міськради 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version