Перемога

Switch to desktop Register Login

Щоб сяяли дитячі очі радістю

mil-2-18

На Новий рік та Різдво Христове збуваються найзаповітніші мрії. І, звичайно, найбільше чекає на казку та новорічне диво малеча!

Для хлопчиків та дівчаток Фастівського району із малозабезпечених та багатодітних родин мрії здійснювали меценат Віктор М’ялик і депутат Київської обласної ради Олександр Волинець (фракція ВО “Батьківщина”).

Віктор М’ялик разом зі своїми дітьми та помічниками їздив селами Фастівського району, особисто заходив до будинків, де проживають малозабезпечені, багатодітні сім’ї та сім’ї переселенців. Усі дітлахи отримали нове тепле взуття, одяг, канцелярію, засоби гігієни, іграшки, солодощі та продуктові набори для всієї родини. 
   На запрошення Олександра Волинця до діток завітав Дід Мороз із помічницями-ельфами, які, привітавши їх зі святами, подарували не тільки справжню новорічну казку, а й солодощі, фрукти та іграшки.

Між іншим, у Фастівському районі чимало таких дітей, які потре­бують особливої уваги та підтримки. Усі вони із за­хватом і неймо­вірним блиском в очах зустрічали таких незвичних святкових гостей і висловлювали надію на зустріч у майбутньому році. Тож нехай щороку стає все більше тих, хто зможе подару­вати діткам святкове тепло та ­казку, яка запа­м’ятовується на все життя.

Вл. інф.

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version