Перемога

Switch to desktop Register Login

На часі – модернізація КНС-7

Ця каналізаційна насосна станція, що на вулиці Луговій, є однією з найпотужніших у місті. Їй вже більше сімдесяти років,

тож обладнання станції застаріле, а відтак неекономне, та ще й час від часу спричинює екологічні проблеми. З такої характеристики КНС-7 розпочала свій виступ на понеділковій апаратній нараді в міськвиконкомі начальник відділу житлово-комунального господарства та по роботі зі скаргами громадян Олена Зоренко. Саме тому, за її словами, й постало питання модернізації цієї КНС, яка передбачає ряд заходів. Насамперед, необхідно розчистити приймальний резервуар від мулового осаду, замінити старі труби на нові, а три насоси – на економні. Олена Зоренко також додала, що експертами був проведений енергетичний аудит, висновки якого підтвердили велике споживання енергії на станції, тож в необхідності заміни старих насосів на сучасні сумнівів немає.

Те, що КНС-7 знаходиться в аварійному стані, підтвердив виконуючий обов’язки директора Фастівського водоканалу Вадим Пархоменко. Він розповів, що під час обстеження приймального резервуару виявилося, що він вкрай замулений – і все через те, що решітки-дробарки, які стоять на вході, вже давно не працюють. Тож, зазначив Вадим Пархоменко, при плануванні робіт з модернізації доцільно передбачити закупівлю двох таких решіток, щоб у майбутньому не мати катастрофічних проблем із мулом і стічним брудом. За словами ­керівника “Фастівводоканалу” фахівці виявили ще одну проблему – прийомний патрубок на третьому насосі взагалі відпав, тож його потрібно негайно замінити.

Вадим Пархоменко також зазначив, що вже відбулися перемови з двома організаціями щодо проведення необхідних робіт, не зупиняючи при цьому станцію. Після узгодження всіх фінансових питань фахівці зможуть розпочати ці роботи і обіцяють завершити їх якнай­швидше. Заходи з очистки спланують так, щоб вони співпали із промивкою мереж водопостачання, адже тоді вода в місті буде відсутня, а отже, і навантаження на КНС зменшиться.

Вл. інф.

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version