Перемога

Switch to desktop Register Login

Чи обґрунтовано автоперевізники Фастівщини підвищили тарифи?

Останнім часом збільшилася кількість скарг стосовно підвищення тарифів на проїзд у маршрутках і авто­бусах приміського сполучення.

Ситуацію, що склалася у сфері транспортного обслуговування мешканців району, прокоментувала цього понеділка на апаратній нараді начальник управління економіки райдержадміністрації Наталія Бабська. Як вона роз’яснила, збільшення вартості проїзду відбулося на вісімнадцяти маршрутах із двадцяти чотирьох, наявних у районі. На інших шести перевізники теж планують тарифне підвищення. Ціни на проїзд зросли на різних маршрутах по-різному: від 11-ти до 50-ти відсотків. У грошовому вимірі це – від однієї до шести гривень. Найбільш дорогий проїзд на маршруті Фастів-Борова – двадцять одна гривня (здорожчання майже наполовину).

Про значне підвищення тарифів перевізники повідомили у листах до райдерж­адміністрації і сільських та селищних рад. У повідомленнях вони обґрунтовують такий крок подорожчанням бензину і високою вартістю запчастин. Зараз надані ­перевізниками розрахунки, якими обґрунтовується під­вищення тарифів, перевіряють спеціалісти управління економіки райдержадміністрації.

Крім цього, питання щодо значного підвищення цін на проїзд у маршрутках і автобусах районного сполучення незабаром буде обговорено на засіданні координаційноїради райдержадміністрації. Про результати обговорення “Перемога” повідомить додатково.

Зоя ЗІНОВ’ЄВА

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version