Перемога

Switch to desktop Register Login

У дитсадку “Берізка” – нові вікна

Оскільки ціни на енергоносії ­постійно зростають, у Фастові активно продовжуються роботи над систематичним впровад­женням енергозберігаючих технологій у навчальних закладах.

 

Задля економії енергоресурсів та збереження тепла у міському дитячому садочку № 9 “Берізка”, який роз­ташований на вулиці Київській, 2, за  кошти міського бюджету ­нещодавно замінено на сучасні енергозберігаючі одночасно 13 старих вікон, які настільки розсохлися і були пошкоджені гнилизною, що за оцінкою спеціалістів їх ремонт був недоціль­ним. На це ­витрачено майже 71 ти­сячу гривень. Відтепер двокамерні ­склопакети забезпечуватимуть у дитсадочку тепло і затишок, а батьки ­вихованців ДНЗ № 9 можуть бути ­спокійними за своїх дітей.

Цей дитячий садочок є одним з найбільших і найстаріших у місті, і саме тут в осінньо-зимовий період споживається найбільший обсяг енергоресурсів для забезпечення належного температурного режиму і створення сприятливих умов для перебування та виховання малечі. З огляду на здорожчання енергоносіїв утримання ­цього дошкільного навчального закладу, як і інших дитсадків, стало проблемним для міського бюджету, що й спонукало до пошуку шляхів реального заощадження. З цією метою міська влада заклала у минулорічний бюджет кошти на проведення поточних ремонтів, якими передбачалося виконання заходів з енергозбереження, у тому числі й у “Берізці”. Безпосередньо на проведення заміни старих вікон на сучасні енергоощадні, які дозво­ляють зберігати тепло й отримувати економію за рахунок зменшення споживання енергоносіїв під час опалювального сезону, у 2017 році витра­чено майже 463 тисячі гривень.

Інф. міськради

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version