Перемога

Switch to desktop Register Login

Платіжки за газ отримаємо в березні

Протягом лютого до редакції нашої ­газети надійшло чимало запитань мешканців Фастова щодо неотримання ними платіжних документів за спожитий газ

в січні-лютому цього року. “Перемога” звернулася до керівництва ТОВ “Київобл­газ” із проханням дати відповідь, коли споживачі газу отримають платіжки з ­нарахуваннями за спожитий газ. Ситуацію прокоментувала фахівець із зв’язків з ­громадськістю і пресою Анна Гляцевич:

Рахунки за спожитий в січні газ доступ­ні для завантаження в електронному ­вигляді в особистих кабінетах на 104.ua. Користувачі Особистого кабінету можуть сплатити рахунок за січень будь-яким ­доступним платіжним онлайн-сервісом.

Для сплати за газ в інший спосіб необ­хідно звернутися у відділення банку або ­Укрпошти, де абонент зазвичай сплачує ­комунальні платежі. Для проведення операції достатньо повідомити номер свого особового рахунку.

У березні кожен споживач отримає ­паперові рахунки за спожитий газ в січні-­лютому 2018 року. Просимо вибачення за ­незручності через затримку рахунків.

Вл. інф.

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version