Перемога

Switch to desktop Register Login

Анатолію Гірченку вручили нагороду “За заслуги перед Київщиною”

31 березня виповнилося 80 років шанованій людині, відомому фастівчанину, Почесному громадянину міста Анатолію Гірченку

 

Анатолія Васильовича у нашому місті поважають і цінують. Багато років він працював на найвищих керівних посадах: 12 років був головою Фастівського міськвиконкому, очолював управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації, працював керівником Фа­стів­ського вузла поштового зв’язку, 10 років тому був обраний головою Фастів­ської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій. І де б не трудився Анатолій ­Васильович, усюди він показав себе енер­гійним лідером, дбайливим господарем, ­далекоглядним керівником. А про авторитет ювіляра серед фастівчан свідчить той факт, що Анатолія Гірченка сім разів обирали депутатом Фастівської міської ради.

2 березня багато почесних гостей приїхали, щоб привітати Анатолія Васильовича з ювілеєм. На свято зібралися голови обласних та всеукраїнської організацій інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, міський голова Михайло Нетяжук, депутати Фастівської міської ради, представники Фа­стів­ського козацтва і багато інших. Цілий день лунали найтепліші слова привітань, ювіляру вручали багато цінних подарунків.

Видатні досягнення Анатолія Гірченка, які добре відомі далеко за межами нашого міста, відзначили й у Києві. За дорученням голови Київ­ської обласної ради і депутатського корпусу, спільно з Олександром Качним, депутат Фастівської міської ради Олег Нестеренко вручив Анатолію Васильовичу найвищу нагороду Київ­ської обласної ради – нагрудний знак “За заслуги перед Київщиною”. Крім цього, Олег Нестеренко передав ювіляру від керівництва області слова вдячності за активну життєву позицію, наполегливу працю, невгамовний ентузіазм і бажання покращити життя людей у рідному краї, трудитися, не покладаючи рук, на благо країни.

Олена Ракова, журнал “Наш Городок”

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version