Перемога

Switch to desktop Register Login

“Великодня-2018”

Так називається виставка, яку розгорнуто  у Фастівській школі народної майстерності

 

Роботи вихованців закладу, представлені на ній, можна оглянути у ­виставковій залі закладу аж до середини травня. Саме тоді відбудеться її закриття і підведення підсумків.

А вернісаж великодньої виставки відбувся у рамках п’ятого міського фестивалю “Писанкова весна”. На урочистий захід з цієї нагоди завітали фастівські громадські активісти, давні друзі школи і шанувальники мистецтва, учні, їхні батьки та викладачі. Святкову атмосферу присутнім подарували виступи діток, які читали вірші і співали пісні. За такий чудовий подарунок до свят подякував юним талантам директор школи народної майстерності Анатолій Древецький, після чого вручив найкращим учням, які у школі відвідують різні класи, займаючись декількома видами мистецтва, пам’ятні подарунки і грамоти.

Того дня лунало багато слів захоплень і оплесків на адресу обдарованих учнів цього унікального мистецького закладу. І, звісно ж, на адресу їхніх вчителів, адже це вони виплекали вже не десятки, а сотні дитячих талантів, які прославили Фастів на всю країну.

Олена ОЛІЙНИК

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version