Перемога

Switch to desktop Register Login

Таку назву мало свято обдарованих дітей, яке відбулося у Фастові минулої п’ятниці

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету у світі. Не варто доводити

, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. І таких талантів у нашому місті багато.

Учасників свята, які заповнили велику залу міського Палацу культури, привітав міський голова Михайло Нетяжук. Він наголосив на тому, що сьогоднішні перемоги юних талановитих фастівчан є стартовим майданчиком для їхнього творчого, інтелектуального та духовного зростання і побажав школярам нових здобутків і здійснення мрій.

Нагородження дітей відбувалося у трьох блоках: освіта, спорт і культура. Відзнаки було вручено учням, які стали призерами Всеукраїнських та обласних етапів інтелектуальних конкурсів, дітям, які здобули відразу дві перемоги в обласних інтелектуальних конкурсах, вихованцям Фастівської станції юних натуралістів, Фастівської школи народної майстерності та Фастівського центру позашкільної роботи, які посіли призові місця на обласних і Всеукраїнських конкурсах. Були нагороджені спортсмени – призери Всеукраїнських та обласних етапів змагань у 2017-2018 навчальному році, та представники культури – учасники ансамблів, які стали призерами конкурсів і фестивалів.

Концертну програму гостям свята подарували учні дитячої музичної школи, гімнасти, вихованці студії мод Центру позашкільної роботи, студія спортивно-бального танцю “Олімп “ та ансамбль “Унавушка”.

Інф. міськради

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version