Перемога

Switch to desktop Register Login

У міського голови – новий заступник

Посада заступника міського голови з питань капітального будівництва, з якої нещодавно, наприкінці березня, звільнився за власним бажанням (бо пішов на вищу посаду у Волинській облдерж­адміністрації) Валерій Криворог, довго вакантною не була. Через півтора місяця, 3 травня, на черговій сесії міськ­­ради на ній було затверджено Тимофія Рудяка.

Представляючи його, міський голова Михайло Нетяжук звернув увагу, що згідно з розподілом обов’язків цей зам здійснюватиме загальне керівництво у тому чис­лі й секторами по роботі з правоохоронним органами, мобілізації й охоронної роботи, а також наголосив: “Тимофій Рудяк із 2014 року не на словах, а на ділі довів, що готовий служити народу України і мешканцям міста Фастова”.

Сорокарічний Тимофій Рудяк – корінний фастівчанин. Розповів про себе депутатам так: “Навчався у дев’ятій школі, відслужив у війську, закінчив з відзнакою Кам’янець-Подільський технікум за спе­ціальністю “Автоматизація і електрифікація сільського господарства”, був військовослужбовцем, а у 2004 році, після хвилі скорочення, почав усе з нуля в моторвагонному депо – помічником слюсаря, слюсарем, бригадиром, майстром, старшим майстром, далі перейшов на роботу в охоронне підприємство. У 2014 році пішов захищати Україну. Зараз продовжую службу у Фастівському об’єднаному міському військовому комісаріаті”.

Тимофія Рудяка знають багато фастівчан. І не тільки фастівчан. Адже про нього розпо­відає навіть “Вікіпедія” – як про командира розвідувального взводу 72-ої бригади, який стояв на блокпосту під Маріуполем, із 7 червня до кінця липня 2014 року брав участь в обороні Донецького аеропорту, разом із сержантом взводу перешкодив зйомці позицій захисників аеропорту журналістом Russia Today і затримав його, після чого він був переданий працівникам СБУ. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, та вірність військовій присязі під час російсько-української війни Тимофія Рудяка у лютому 2015 року нагороджено орденом “За мужність” III ступеня, а в березні 2016-го – нагрудним знаком “За оборону Донецького аеропорту”. Згадує “Вікіпедія” і те, що Рудяк – чемпіон Київської області та срібний призер чемпіонату України у важкій вазі з панкратіону.

Звісно, депутатів міськради, зокрема Станіслава Онищука, цікавило насамперед те, чи має він фахові знання і досвід у будівництві і проектно-кошторисній документації, адже це основне, чим має займатися на посаді заступника міського голови. Тимофій Рудяк відповів, що готовий навчатися і запевнив: “З вашою допомогою, моїм бажанням і моєю командою, яка, вважаю, у мене є, у нас все вийде”. А Ігор Кириченко, побажавши Тимофію Рудяку удачі на новій посаді, пообіцяв підтримку й допомогу. Зазначивши при тому, що після двох-трьох місяців, що будуть потрібні йому для аудиту питань, якими він займатиметься, необхідно буде підготувати чітку програму діяльності.

За затвердження Тимофія Рудяка на посаді заступника міського голови з питань капітального будівництва проголосували вісімнадцять із дев’ятнадцяти присутніх у сесійній залі депутатів і міський голова. Подякувавши за довіру, Тимофій Рудяк ще раз запевнив, що відкритий до співпраці з усіма – незалежно від віросповідання і партійної приналежності, і що завжди дослухатиметься до адекватних, ­корисних для громади пропозицій і порад.

На посаду новозатверджений заступник міського голови приступить після проходження необхідної у таких випадках спецперевірки.

Людмила УРЛАПОВА

Про деякі інші рішення, ухвалені  на цій сесії, читайте в наступному номері “Перемоги”. Дізнаєтеся, зокрема, про те, що передбачено змінами до цьогорічного міського бюджету, чому частина депутатів наполягала на довивченні питання про створення “Муніципальної варти” і як  міська рада підтримуватиме воїнів-контрактників.

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version