Перемога

Switch to desktop Register Login

Юрій Бойко: Свято Перемоги – це історичний урок подолання нацизму

Напередодні 73-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні представники Опозиційного Блоку вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни

. Співголова фракції Опозиційного блоку у Верховній Раді Юрій Бойко та лідер Опозиційного блоку Київщини Олександр ­Качний разом з ветеранами Київщини – з Києво-Святошинського, Фастівського та Вишгород­ського районів і міста Вишневого – поклали квіти до Меморіалу Вічної Слави на могилі ­Невідомого солдата у Парку Слави в Києві.

Звертаючись із вітанням до ветеранів, народний депутат України Юрій Бойко сказав:  День Перемоги – це почуття гордості та водночас скорботи, радості і суму, що кілька десятиліть об’єднують цілі покоління, мільйони українців, чиї родини зачепила війна. На жаль, сьогоднішня влада відвернулася від цих славних сторінок історії і від вас, живих її свідків та учасників, переслідуючи громадян за бажання святкувати День Перемоги. Але історичний урок перемоги над нацизмом коштував світові занадто дорого. Мільйонами життів наших дідів та прадідів заплачено за те, що вчасно нацизм не отримав належного відпору. Ваш приклад дає нам упевненість, що повторення цього страшного лиха не повинно відбутися. Тому Опозиційний блок послідовно захищатиме історичну пам’ять і виступатиме за належну допомогу і шану ветеранам.

Лідер Опозиційного блоку Київщини Олександр Качний зазначив:

– Це велика честь для нас – щороку у День Перемоги разом із цими великими людьми нашої Київщини йти до могили Невідомого солдата з квітами. Кожному з них вже більше де­в’яноста років, всі вони пройшли війну, у святі Перемоги є внесок кожного з них. Ми вдячні вам за це, дорогі наші ветерани. І наш святий обов’язок – підтримувати зв’язок поколінь, передавати пам’ять про Перемогу дітям та онукам і дбати про вас, наших захисників. Дорогі ветерани, ви через всю війну пройшли єдиним фронтом і вистояли, не скорившись ворогу. Ми завжди будемо вірні вашому подвигу і завжди відстоюватимемо наше спільне право на історичну справедливість.

Опозиційний блок Київщини

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version