Перемога

Switch to desktop Register Login

8–9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани війни, учасники визвольних рухів, діти війни, герої фронту і тилу, фастівчани!

У ці дні разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення, вшановуючи мужність і відданість тих, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу

, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію на нашу землю.

Святкуючи сімдесят третю річницю перемоги над нацизмом, ми серцем, душею і розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу. Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими.

Минуле України – це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому сьогодні ми знову повинні згадати помилки минулого, щоб не повторювати їх у майбутньому. І, схиляючи голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас у 20-му сторіччі, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на сході країни вже у наш час, всіх, хто поклав своє життя у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю, ми віддаємо ­глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. Ми перемогли в ­далекому 1945 – будемо перемагати завжди, адже сила нашого народу в любові до своєї Батьківщини й непереборному бажанні жити у вільній, щасливій і мирній країні! Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній фастівській родині!

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою – Михайло Нетяжук, міський голова

 

 

Шановні ветерани!

Дорогі земляки!

Вітаємо вас із Днем  пам’яті та примирення і сімдесят третьою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ми завжди пам’ятаємо про безсмертний подвиг, про самопожерт­ву та відвагу ветеранів і низько вклоняємося їм за Перемогу! Це – день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога. Це – день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами.

Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи країну на східних рубежах. Низько вклоняємося ­ветеранам та захисникам Віт­чизни, дякуємо за патріотизм і ­самопожертву заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу.

Бажаємо вам міцного здоров’я та довголіття. Нехай вас завжди оточує увага рідних і близьких, а кожен новий день приносить радість і щастя. Миру і благополуччя нам усім на рідній землі!  Бережіть свободу і незалежність, цінуйте безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу ­родину та єдину Україну! 

Геннадій Сиваненко, голова Фастівської районної ради,

Володимир Муцинов,

 в.о. голови Фастівської райдержадміністрації,

Юрій Волков, заступник голови Фастівської

райдерж­адміністрації

 

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version