Перемога

Switch to desktop Register Login

Святкуємо! Фабрика Діда Мороза

3

У Дорогинці, на базі дитячого будинку сімейного типу родини Синявських, днями проведено районний святковий захід до дня Святого Миколая. Стараннями служби у справах дітей райдержадміністрації (начальник Марія Короленко) тут відкрито “Фабрику Діда Мороза”.

Діти під керівництвом вчителя трудового навчання Пилипівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетяни Степаненко майстрували новорічні ялинкові прикраси. Свою фантазію залюбки показували п’ятдесят вихованців будинків сімейного типу і прийомних сімей району. Для них організатори створили умови для творчості, аби дітлахи мали можливість власноруч зробити вигадливі вироби та малюнки. А потім всі разом вийшли на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям, підтримати один-одного під час ігор, які допомагали виховувати в дітях командний дух.
Гуртом усі веселилися, хороводили навколо по-зимовому прибраної красуні. Виготовленими іграшками діти разом з батьками-вихователями та гостями свята прикрасили велику ялинку, що росте на подвір’ї Синявських.

Подарунки від імені голови райдержадміністрації Анатолія Бусєнкова всім юним учасникам свята вручив заступник голови Юрій Волков. Ласощі і фрукти до святкового столу отримали діти й від гостей, серед яких були працівники Фастівського міськрайонного суду. Юні господарі, розчулені такою увагою, висловили вдячність за влаштоване свято і пригостили гостей та посадовців з району чаєм і тортом. Частування було смачним, а спілкування за столом – веселим, з піснями та віршами.

Cолодощі від доброчинців

Відомі в Україні меценати – брати Віктор і Сергій Медведчуки та Оксана Марченко – не відступають від започаткованої ними багаторічної традиції кожного року для юних земляків із селища Борова дарувати під ялиночку новорічні солодощі.

Цього разу представник меценатів Дмитро Шуст привіз триста подарункових наборів, які він разом з депутатом селищної ради Людмилою Каленченко передав для вихованців обох борівських дитячих садочків, дітей-сиріт та напівсиріт, дітей із багатодітних та малозабезпечених родин, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також вихованців соціально-реабілітаційного центру “Дім радості”, що в селі Червона Мотовилівка. Не забули й дітей депутатів селищної ради.

Окрім новорічних подарунків та привітань, меценати уважно ставляться до питань культурно-мистецької і матеріальної підтримки юних борівчан.

1

2

За інформацією, наданою підрозділами РДА

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version