Перемога

Switch to desktop Register Login

За участь у конкурсі – електронна книга!

З нагоди Міжнародного дня лісу Національне представництво FSC в Україні оголосило конкурс малюнків “Ліси поруч з нами – 2018”.

Недовго думаючи, я вирішила спробувати свої художні здібності. Ідей для втілення було чимало, але хотілося на одному аркуші показати взаємозв’язки у живій природі, як людина дбає і примножує лісові багатства, як живуть у гармонії тварини, рослини і люди…

З великим нетерпінням чекала, коли настане 25 квітня – останній день голосування за найкращий малюнок. Адже на конкурсі їх було аж 587! Кожна робота була особливою, і, ­мабуть, членам журі було надзвичайно ­важко вибрати переможця.

Мені дуже приємно, що в номінації “Кращий малюнок із Фастівського району” моя робота “Гармонія” перемогла! Особливо хвилюючим і радісним моментом для мене було одержання цінного подарунка від ДП “Фастівський лісгосп” – електронної книги.

Я щиро вдячна організаторам конкурсу, ­керівнику гуртка “Веприцьке учнівське ліс­ництво” Наталії Коноваленко, директору ДП “Фастівський лісгосп” Олегу Чемерському.

Аміна Гаращук, вихованка гуртка “Веприцьке учнівське лісництво”

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version