Перемога

Switch to desktop Register Login

Для жителів Києва та Київської області відкривається документ-сервіс «ГОТОВО!»

Для жителів Києва та Київської області стартує новий пілотний проект - документ-сервіс «ГОТОВО!» . Вже за кілька днів у серці Києва на Печерську за адресою: пл. Лесі Українки, 1 запрацює центр, у якому швидко та без черг, з хорошим сервісом та комфортом можна отримати низку адміністративних послуг, що знаходяться у юрисдикції держави.

З моменту відкриття центр надаватиме жителям Київського регіону понад 130 адміністративних послуг у різних сферах: реєстрації прав на майно та бізнесу, міграції, архітектури та будівництва, земельних відносин. У майбутньому перелік послуг буде розширюватися.

Головною метою проекту документ-сервісу «ГОТОВО!» є боротьба з побутовою корупцією та бюрократією у дозвільній сфері. За словами ініціатора проекту, першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе, «ГОТОВО!» стане новим стандартом спілкування держави з громадянами. «Ми створюємо нову концепцію, головна мета якої - знищити корупційні прояви у наданні послуг громадянам. Адже це одна з головних проблем, від якої щодня потерпають люди. Жителі Київської області та всіх регіонів України заслуговують отримувати якісні та швидкі сервіси без черг, а не відчувати себе у принизливій ролі прохача, наповнюючи кишені бюрократів. Перемогти побутову корупцію зміною «поганого» службовця на «хорошого» не вийде - треба повністю змінити філософію комунікації людей з владою, використовувати абсолютно новий алгоритм рішень, спираючись на оновлену законодавчу базу. Наш новий центр – це новий простір, новий сервіс, нові кадри, нові технології та нові стандарти, що працюють на людей та з повагою до них», - сказав Лев Парцхаладзе.

Простір центру відкритий, без кабінетів, перегородок та коридорів і розподілений на зони. Запис відвідувачів здійснюється у форматі електронної черги, а також шляхом онлайн-реєстрації.

Для обслуговування громадян у «ГОТОВО!» був відібраний висококваліфікований персонал. Тут працюватиме сучасний call-центр для надання послуг та консультацій, а для зручності відвідувачів обладнані затишне кафе та ігрова кімната для дітей.

Перевагами та новаціями центру є одноразова реєстрація документів для збереження в архіві та отримання в подальшому будь-яких дозволів без повторної реєстрації, можливість онлайн-оформлення документів, не виходячи з дому, та можливість подачі документів без прив’язки до місцязнаходження об’єкта нерухомості.

Заявки на оформлення документів у центрі «ГОТОВО!» будуть кваліфіковані спеціалісти фронт-офісу, а не самі відвідувачі. Це унеможливить виникнення помилок при подачі документів та гарантуватиме позитивний результат.

Завдяки зонуванню процесів швидкість надання послуг у «ГОТОВО!» порівняно зі ЦНАПами зросте у декілька разів. Адже аби подати документи на оформлення відвідувачу знадобиться не більше 30 хвилин, а щоб отримати готові документи на видачу – не більше 2-х хвилин.

Для того, аби клієнти могли чудово орієнтуватися у центрі, в «ГОТОВО!» передбачена система навігації та інфографіки, а також системи орієнтування для осіб з обмеженимиможливостями.

Аби вільний час у документ-сервісі «ГОТОВО!» проходив швидко і цікаво у центрі працюватиме дитяча кімната та затишне кафе. Також на території центру діятимуть постійні виставки художніх робіт та скульптур талановитих українських та зарубіжних авторів. Кожен охочий може прийти подивитися на них та стати ближчим до сучасного мистецтва. Тут все зроблено для максимальної зручності відвідувачів і відповідає головному слогану нового документ-сервісу «ГОТОВО!»: З повагою до людей!

Прес-служба Київської ОДА

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version