Перемога

Switch to desktop Register Login

У школах Київської області відпрацьовують плани евакуації у разі можливих надзвичайних ситуацій

У рамках позапланових експертиз технічного стану об’єктів освітньої сфери у навчальних закладах області здійснюють практичне відпрацювання евакуації у разі виникнення можливих надзвичайних ситуацій.

«Найголовніше – це безпека наших дітей. Ніколи не вгадаєш, коли може виникнути надзвичайна або аварійна ситуація. Подібні заходи повинні проводитися на регулярній основі, мінімум один раз на рік. Зараз у школах області в рамках позапланових експертиз проходять відпрацювання евакуації, у ході яких уточнюються її шляхи та проводяться практичні тренування вихованців, учнів та персоналу», - повідомив виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

Наразі позапланова перевірка та відпрацювання евакуаційних заходів проведена у 422 навчальних закладах регіону.

Головному управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області було доручено розробити та довести до навчальних закладів інструкцію щодо порядку дій керівників об’єктів освіти під час евакуації дітей у разі виникнення надзвичайної ситуації або небезпечної події.

Прес-служба Київської ОДА

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version