Перемога

Switch to desktop Register Login

На Київщині пройде дитячий пісенний конкурс «Яскраві діти України»

28 травня на Київщині стартує І –й конкурс дитячої творчості Київської області «Яскраві діти України». Протягом п’яти днів десятки талановитих дітей із різних куточків столичного регіону позмагаються за Гран-прі, яке буде визначене 1 червня на Гала-концерті.

Засновники та організатори конкурсу - Благодійний фонд Ярослава Москаленка, творче об’єднання "The Bright Children of Ukraine" та Київська обласна державна адміністрація. Захід відбудеться під патронатом Голови КОДА Олександра Горгана.

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Минулого тижня у кожному районі Київської області відбулися відбори конкурсантів. Тож у фіналі за перемогу змагатимуться 37 учасників у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-13, 13-15 років. Вони продемонструють свій хист в естрадному, народному, джазовому та академічному співі. Кожен учасник представлятиме своє місто чи район.

Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, до складу якого увійдуть відомі українські композитори, співаки, діячі мистецтва України та закордону. Судді будуть оцінювати юних виконавців за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання.

Організацію виступів конкурсантів та витрати на проїзд до місця проведення конкурсу взяли на себе територіальні органи державної влади. Конкурсантів прийматиме міжнародний дитячий центр «Артек», а сам концерт відбудеться в приміщенні обласної державної адміністрації.

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version