Перемога

Switch to desktop Register Login

Під Києвом відбудуться масові бої на мечах

zov-2017

 20 і 21 травня в «Парку Київська Русь» пройде Чемпіонат України із середньовічного бою «Поклик героїв». Захід збере понад 200 бійців з усіх куточків України. Вони будуть одягнені в такі ж обладунки, які носили воїни за часів Середньовіччя, і воювати будуть такою ж зброєю - справжніми мечами, алебардами, фальшіонами. Це будуть не постановочні бої, а реальні середньовічні битви, в яких спортсмени під час безкомпромісних поєдинків з'ясовуватимуть, хто з них гідний звання чемпіона України із середньовічного бою в 2017 році. Нагадаємо, що середньовічний бій визнаний неолімпійських видом спорту.

Змагання відбуватимуться одночасно на декількох майданчиках. На великому ристалищі Древнього Києва пройдуть видовищні масові поєдинки в номінаціях «5 на 5 бійців» і «21 на 21 воїн». На малому ристалищі в парних поєдинках воїни виборюватимуть звання чемпіонів в номінаціях «Меч - меч» і «Щит - меч». В окремій номінації також буде визначена найбільш гідна жінка-воїн.

Змагання триватимуть протягом двох днів. У перервах між боями гостей «Парку Київська Русь» буде дивувати своїми виступами кінно-трюковий театр Древнього Києва. А ввечері на гостей чекатиме вечірня програма з яскравим вогняним шоу та стрільбою вогняними ядрами з требушету. У неділю, 21 травня, відбудеться урочисте нагородження переможців чемпіонату.

Програма залишить незабутні емоції як у дорослих, так і у дітей. Крім перегляду боїв, у кожного гостя Древнього Києва буде можливість долучитися до розважальної програми і стати її частиною. Відвідувачів середньовічного міста запросять до запальних флеш-мобів і конкурсів. На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде покататися верхи на породистих конях або в екіпажі, зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах із народних ремесел або купити готовий у магазині або на вулиці майстрів.

Почуття адреналіну гостям забезпечить захоплюючий канатний спуск «Політайло», на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. Серед гостей також будуть розіграні призи від Древнього Києва.

І, звичайно, ви зможете скуштувати смачних страв від княжих кухарів у корчмі «Веселий варяг» і в точках харчування під відкритим небом. І навіть залишитися на ночівлю в будинку готельного типу «4 кімнати», який знаходиться в п’яти хвилинах від Дитинця Києва, або в унікальних кімнатах середньовічного антуражу, в хостелі або кемпінгу.

Початок програми о 13:30. Квитки на Чемпіонат із середньовічного бою «Поклик героїв» коштують 300 грн, для пенсіонерів і студентів - 150 грн, для дітей шкільного віку - 100 грн, для дошкільнят - безкоштовно.

Стародавній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в селі Копачів, Обухівського району (45 хвилинах від Києва). З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі відповідно до розкладу на сайті.

Деталі на сайті: parkkyivrus.com

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version