Перемога

Switch to desktop Register Login

Програма розвитку системи освіти Київської області в дії

Стратегічними напрямами роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації у 2017 році є реалізація принципів Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”; запровадження дієвої моделі професійної орієнтації старшокласників; розширення та удосконалення мережі опорних навчальних закладів; розвиток лінгвістичної, природничо-математичної освіти, формування інформаційно-комунікаційних компетентностей; розвиток учнівського лідер­ського руху; забезпечення розвитку профтехосвіти, підготовка кадрів відповідно до потреб регіонального ринку праці; за­доволення права на освіту дітей з особливими освіт­німи ­потребами, забезпечення громадян­ського, ­наці­онально-патріотичного виховання молоді.

На виконання цих завдань спрямовані заходи обласної Програми розвитку системи освіти Київ­ської області на 2016-2018 роки, фінансування яких з обласного бюджету цього року суттєво збільшено: передбачено видатків на 21 мільйон 105 ­тисяч гривень більше, ніж торік.

На оснащення навчальних закладів області сучасними засобами навчання, навчально-комп’ютерними комплексами та мультимедійним обладнанням, оргтехнікою, оновлення меблів у навчальних кабінетах у 2017 році виділено 23 мільйони 200 тисяч гривень. Це – на 14 мільйонів 260 тисяч більше, ніж було виділено у 2016 році.

Закуплено нові яскраві, сучасні меблі, які отримають навчальні заклади, що апробують новий Державний стандарт початкової загальної освіти.

Базові інклюзивні навчальні заклади з інклю­зивної освіти будуть працювати на новому ком­п’ютерному обладнанні зі спеціальними програмами для інклюзивного навчання.

Отримають підтримку і дошкільні навчальні ­заклади, що відкриваються у 2017 році. На виконання заходів Програми за кошти обласного бюджету закуплено яскраві сучасні меблі для дошкільних груп.

Вперше за роки незалежності майже 3 мільйони гривень виділено на оновлення комп’ютерної техніки та меблів у професійно-технічних навчальних закладах. Всі заклади у 2017 році отримали сучасні робочі місця вчителя та меблі для навчальних кабінетів.

За кошти обласного бюджету на морі оздоровлено 180 дітей-сиріт, дітей і позбавлених батьківського піклування, які навчаються у закладах освіти обласної комунальної власності, ­професійно-технічних навчальних закладах. ­Програмою розвитку системи освіти Київської ­області у 2017 році на оздоровлення цієї категорії дітей виділено 2 мільйони 688 тисяч гривень.

З метою оздоровлення та залучення обдарованої учнівської молоді до активної науково-дослідницької діяльності у червні-липні 2017 року на базі Комунального закладу “Володарська загально­освітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” традиційно проведено обласні профільні навчально-тренувальні зміни для обдарованої учнівської молоді, учасниками яких стали 542 учні нав­чальних закладів Київщини. Кошти на проведення профільних змін також передбачено у Програмі ­розвитку системи освіти Київської області на 2016 – 2018 роки. Як і кошти на виплати стипендії голови Київської обласної державної адміністрації, що її отримують 89 школярів – переможців учнів­ських олімпіад та конкурсу-захисту науково-­дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук, а також педагоги, які їх під­готували.

Прес-служба Київської обласної

державної адміністрації

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version