Перемога

Switch to desktop Register Login

Презентувано новий порядок розподілу бюджету області

Голова Київської обласної державної адміні­страції Олександр Горган презентував новий ­порядок розподілу бюджету Київської області. ­“Логіка й принципи розподілу коштів обласного бюджету дають можливість переконатися в прозорості, збалансованості та ефективності такого підходу. Бюджет розвитку Київщини запропоновано розділити на 3 рівні частини: програми пропорційного фінансування, антикризові програми та програми розвитку. Перша частина цих коштів повинна повертатися містам і селам пропорційно до їхнього внеску у формування бюджету області, друга – спрямовуватиметься на підтримку ­депресивних територій у частині подолання ­кризових явищ, а третя – на програми розвитку ­Ки­ївської області”, – повідомив Олександр Горган.

“Усі проекти мають відповідати основним ­державним пріоритетам, у тому числі збільшення народжуваності, зростання тривалості життя та скорочення смертності в Київській області”, – підкреслив голова ОДА і додав, що це буде перший в Україні місцевий бюджет, який пропонує системні рішення розвитку локальної економіки, а саме – будівництво технопарків, підвищення ­енергоефективності і програми підвищення ­професійної компетенції.

“Завдяки впровадженню нової моделі, міста й села отримають механізм оптимального розподілу бюджетних коштів, який не залежить від ­упередженої позиції чиновників. Запропонована модель передбачає передачу коштів на місця у ­вигляді прямих субвенцій на базі прозорих правил розподілу, що є безпрецедентним кроком фінан­сової децентралізації”, – наголосив голова обл­держ­адміністрації.

Нагадаємо, на початку вересня Олександр ­Горган оприлюднив результати масштабної перевірки інфраструктурних об’єктів області, яка ви­явила розкрадання бюджетних коштів на сотні мільйонів гривень, після чого голова Київської ­облдержадміністрації анонсував необхідність зміни порядку розподілу бюджетних коштів.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version