Перемога

Switch to desktop Register Login

“Українська політика і ЗМІ очима молоді”

Таку назву мала Міжнародна акція, яка проходила в Україні з 14 до 22 листопада. Стажери побували і в Київській облдержадміністрації

Учасниками Міжнародної акції “Україн­ська політика та ЗМІ очима молоді” стали сорок молодих українців – з України та з української діаспори Грузії, Молдови, ­Литви, Італії, Російської Федерації, Чеської Республіки, Фінляндії, Ізраїлю, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австралії, Угорщини, Румунії, Польщі, Аргентини, Греції, Бразилії, Франції, Казахстану, Сербії. У період свого стажування молоді українці зна­йомилися з діяльністю українського ­Парламенту, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, центральних засобів масової інформації.

21 листопада учасники акції прибули на стажування до Київської обласної державної адміністрації, де з ними зустрівся голова облдержадміністрації Олександр Горган. У ході зустрічі було обговорено можливі напрямки співпраці між укра­­їн­ськими діаспорами різних країн та ­об­­лас­-ною адміністрацією.

Олександр Горган розповів, що в Київській області є багато різноманітних гуртків народної творчості, в яких створюються сувенірні вироби, що користуються популярністю – це вишиванки, ляльки-мотанки, вироби із глини тощо. “Ці вироби ми безкоштовно будемо надси­лати вам. Ви можете їх роздавати на власний розсуд, презентувати, дарувати, продавати на аукціонах, – зазначив Олександр Горган. – Культурна експансія між Київщиною та українськими діаспорами дозволить популяризувати українське та Україну у світі”.

Учасники акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді” поділилися своїми пропозиціями щодо партнерства з КОДА.

По завершенні зустрічі Олександр ­Горган розповів про специфіку роботи органів державної влади й ознайомив стажерів зі своїм робочим місцем.

Під час свого візиту молоді українці також оглянули виставку народної творчості від майстрів Київщини, на якій були представлені експонати зі всієї області.

Організаторами акції виступили Міністерство молоді та спорту України спільно зі Світовим Конгресом Україн­ських Молодіжних Організацій, Управ­лінням ­молодіжної політики та національно-патрі­отичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Міністерством інформаційної політики України, між­фракційним депутатським ­об’єднанням “Співпраця: Україна-Діас­пора” та громадською спілкою “Промінь Україна”.

Метою проведення акції була активіза­-ція участі української молоді, яка мешкає за ­кордоном та в Україні, у громадському і суспільно-політичному житті держави шляхом стажування в українському парламенті, органах виконавчої влади та центральних засобах масової інформації, формування активної громадянської позиції й патріотичної свідомості молоді України й діаспори, ­залучення її до суспільно значущої діяльності, процесу розробки, ухвалення і впровадження управлінських рішень, налагодження міжкультурного ді­алогу та залучення молоді України й діаспори до участі у суспільних наукових, освітніх, культурних програмах та проектах.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version