Перемога

Switch to desktop Register Login

Перший профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді

oda-48-17

Завершився цікавий, напружений інноваційний марафон юних бізнес-геніїв нашого регіону – профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської ­молоді Київщини. Захід проведено за особистої підтримки голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана в рамках регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та реалізації положень Концепції МОН Укра­їни “Нова українська школа” у частині розвитку компетентності, ініціативності та підприємливості.

Організатори бізнес-турніру – департамент ­освіти і науки Київської обласної державної адмі­ністрації, Київський обласний комунальний поза­шкільний навчальний заклад “Мала академія наук учнівської молоді” та Компанія інтелектуальних технологій.

Більше місяця учні сьомих-одинадцятих класів загальноосвітніх та професійно-технічних нав­чальних закладів створювали онлайн власні підприємства, нарощували виробництво і розвивали компанії в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+. Загалом учасниками відбіркових змагань бізнес-турніру стали понад 1700 дітей. І тільки 73 з них за результатами гри отримали можливість позмагатися у фіналі, який відбувся 16-18 листопада на базі КЗКОР “Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації”.

У програмі фіналу були не тільки фінальні змагання, а й низка інших профорієнтаційних заходів. Зокрема, 16 листопада фіналістів бізнес-турніру вітали в Київському національному економічному ­університеті імені Вадима Гетьмана й університеті ­економіки та права “Крок”. 18 листопада запам’ятається дітям яскравими екскурсіями на провідні підпри­ємства регіону: компанію “Маревен Фуд Україна” і ТОВ “Завод пакувального обладнання “Термо-ПАК”. Щовечора для дітей проводили тімбілдингові (командотворчі) інтерактивні ігри.

Найбільш яскравим, без­перечно, став профорієнтаційний брифінг за участю ­голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, ­директора департаменту освіти і науки Віри Рогової, генерального директора Компанії інтелектуальних технологій Віталія Паздрія, представників провідних підприємств регіону, центру зайнятості та науковців. “Сімдесяти трьом фіналістам бізнес-турніру захід подарував безліч можливостей для особистісного розвитку,” – зазначив у своєму зверненні до дітей Олександр Горган.

Переможців бізнес-турніру нагороджено дип­ломами департаменту освіти і науки Київської ­обласної державної адміністрації, сертифікатами Компанії інтелектуальних технологій.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version