Перемога

Switch to desktop Register Login

Лісівники б’ють на сполох

lis-49-17

Голова ОДА Олександр Горган пообіцяв звернутися до Прем’єр-міністра України з листом на підтримку вимог лісівничої громадськості щодо виваженого підходу до реформування лісогосподарської галузі

Днями відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олександра Горгана з представниками обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

Під час конструктивного діалогу голова обласної профспілки лісів­ників Лариса Дегтяр донесла до голови адміністрації позицію членів профспілок і широкого загалу щодо занепокоєння ситуацією, яка склалась у реформуванні галузі лісового господарства, зокрема можливими наслідками впровадження Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, схваленої у листопаді Кабінетом Міністрів України. Це, прогнозують лісівники, може паралізувати їхню галузь на невизначені строки.

Голова Київської обласної організації профспілки пра­цівників лісового господарства звернула увагу, що прийнят­тя Стратегії, яка суттєво впливає на істотні умови розвитку лісової галузі, потребує врахування позиції працівників лісового господарства і в частині умов праці, і в частині перспектив розвитку, і в частині тих параметрів, в яких здійснюється господарська діяльність.

Під час непростої розмови Олександр Горган запевнив, що адміністрація з розумінням ставиться до ініціативи профспілкової організації та її позиції. Тому, як орган виконавчої влади, який підзвітний українському Уряду, зобов’язується взяти її в роботу. Адміністрація звернеться до Прем’єр-міністра з інформацією про соціальну напругу та можливості перегляду рішення з урахуванням думки фахівців у сфері лісового господарства та громадськості.

Також Олександр Горган подякував представникам громадськості за державницьку позицію в частині конструктивного діалогу, який сьогодні ведеться з владою, і запевнив у максимальній відповідальності та послідовній підтримці з боку адміністрації.

“За підсумками нашого спілкування я особисто звернуся до Прем’єр-міністра України з листом на підтримку вимог лісівничої громадськості щодо виваженого підходу до реформування лісогосподарської галузі”, – наголосив Олександр Горган.

Участь у зустрічі взяли голова Київської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Лариса Дегтяр, голова профкому, інженер ДП “Фастів­ське лісове господарство” Надія Остапчук, голова профкому, головний економіст ДП “Богуславське лісове господарство” Тетяна Дорошенко, голова профкому, начальник відділу лісового господарства ДП “Білоцер­ківське лісове господарство” Олег Рижов, голова профкому, інженер ДП “Київська лісова науково-дослідна станція” Володимир Климко, голова профкому, головний спеціаліст-юрисконсульт Управління лісового та мисливського господарства.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version