Перемога

Switch to desktop Register Login

Районам і містам Київщини буде передано спортивне обладнання

До Київської обласної державної адміністрації 8 грудня ­з’їхалися представники міст і районів Київщини. Метою зібрання було підписання договору з постачальником і передача від управління фізичної культури і спорту містам і районам області комплектів спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування спортивних майданчиків із синтетичним покриттям і тренажерним обладнанням, яку заплановано до кінця цього року.

Власники нового спортивного обладнання були визначені відповідно до переліку будівельних адрес Київської обласної ради. Спортмайданчики буде облаштовано у Білій Церкві та районі, у Фастові, Вишгороді, Богуславі, Баришівці, Миронівці, Броварах та районі, Боярці та Києво-Святошинському ра­йоні, в Кагарлицькому, Макарівському, Рокитнянському, Згурів­ському, Поліському, Таращанському районах.

Передача спортивного обладнання та комплектуючих для спортивних майданчиків здійснюється на виконання Київ­ської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту “Київщина спортивна” на 2017-2020 роки.

Прес-служба Київської облдержадміністрації

До речі. У Фастові спортивна обновка, як повідомив “Перемозі” виконуючий обов’язки начальника відділу з ­питань молоді та спорту міськвиконкому Андрій Скиданенко, з’явиться на спорткомплексі “Машинобудівник”. Це буде нове футбольне поле зі штучним покриттям і де­в’ять вуличних тренажерів.

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version