Перемога

Switch to desktop Register Login

Олександр ГОРГАН привітав військовослужбовців із Днем Збройних Сил України

oda-50-17

6 грудня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр ­Горган взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України , які відбулися у селищі міського типу Бородянка.

Очільник Київщини разом із народним депутатом України Ярославом Москаленком, військовим комісаром Ки­їв­ської області, полковником Євгеном Пошаталовим, де­пу­татами обласної ради Галиною Єрко, Сергієм Федорченком, Сергієм Кармазіним і керівництвом Бородянського ра­йону урочисто відкрив Алею мужності під назвою “На захисті Бородянщини”, яка має стати тією інформаційною платформою, що забезпечить передачу і збереження історичних подій та належне ­шанування учасників Другої світової війни, воїнів-афган­ців, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, теперішніх захисників України.

У своєму вітальному слові Олександр Горган поздоровив військовиків з визначним для України Днем ЗСУ і відзначив високий рівень організації роботи зі зміц­нення обороноздатності нашої держави керівництва Бородян­ського району.

“У відзнаку за ті системні зусилля, які громада Бородянщини докладає для ­захисту України від агресії, для підтримки бійців, які брали участь в антитеро­рис­тичній операції, з ініціативи народ­ного депутата України Ярослава Москаленка в наступному році в межах селища за­пла­новано будівництво першого в Украї­ні національного центру національ­­-но-патріотичного виховання молоді ­“До­мів­ка героя”, – повідомив голова ­Київської облд­ержадміністрації.

За словами Олександра Горгана, цей центр буде містити спортивні зали, зали для проведення виховної роботи, тир, невеликий кінотеатр для перегляду фільмів героїчно-виховного характеру. “Це буде перша в Україні споруда, яка на сто відсотків спрямована на національно-патріотичне виховання дітей і молоді з одночасним залученням бійців і ветеранів АТО, які ділитимуться бо­йо­вим досвідом і матимуть можливість, займаючись з молоддю, проходити програми соці­альної адаптації”, – зазначив голова КОДА.

Крім того, Олександр Горган повідомив, що з наступного року з особистої ініціативи голови Бородянської районної ради Георгія Єрка біля селища заплановано будівництво окремої локації під назвою “Містечко ветерана”.

“Бійці АТО, які особливо відзначилися під час ведення бойових дій, отримають земельні ділянки, і за рахунок кредитних продуктів фонду сприяння будівництва на селі буде облаштована локація, де ветерани АТО матимуть можливість будуватися”, – наголосив очільник Київщини.

Народний депутат України Ярослав Москаленко зазначив, що відкриття Алеї мужності свідчить про вічну повагу громади Бородянки до своїх героїв, які брали участь у Другій світовій війні і в миротворчих місіях, які боролися з наслідками Чорнобильської катастрофи, і до тих хлопців, які сьогодні захищають суверенітет нашої країни.

Ярослав Москаленко запевнив: “Держава сьогодні робить усе, щоб Збройні Сили України були сильними, щоб їхня матеріально-технічна база відповідала світовим стандартам, а родини вій­сько­вослужбовців були со­ціально захищені”. Так, у наступному році бюджет ЗСУ буде на чверть збільшений і становитиме майже 90 міль­ярдів гривень.

Голова Київської обласної державної адміністрації ­Олександр Горган вручив доньці загиблого учасника ­антитерористичної операції, кулеметника 72-ої бригади ЗСУ Ігоря Телюка, відомого під позивним “Сокіл”, державну нагороду України – ­орден “За мужність”.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували своїх земляків, які загинули, захищаючи рідну землю. По завершенні заходу в приміщенні районного Па­ла­цу культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню Збройних Сил України.

Під час урочистостей Олександр Горган вручив відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції” та Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації найкращим військовослужбовцям Бородянщини. Комплект мобільних радіостанцій для загону територіальної оборони Бородянського району від себе як голови Київ­ської ОДА Олександр Горган передав військовому комісару Бродянського військового комісаріату, підполковнику Сергію Бугаєнку.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version