Перемога

Switch to desktop Register Login

Фастівщина за здоровий спосіб життя!

2017 року був започаткований спільний проект депутата Київської обласної ради Олександра Волинця (ВО “Батьківщина”), благодійного фонду “Рух молоді”

та сільських, селищних рад на умовах співфінансування щодо встановлення спортивних майданчиків для занять воркаутом.

Головна мета проекту –  популяризація здорового способу життя, залучення молоді до активного від­починку. Воркаут – це тренування на відкритому просторі, де фізичні вправи виконуються на турніках і брусах. Цей вид спорту ­набуває все більшої популярності у світі, адже ­головний його принцип – це свобода, можливість тренуватися коли завгодно на свіжому повітрі і без будь-яких фінансових ви­трат. Минулого року такі майданчики були встановлені у селах Мала Снітинка і Мотовилівка та селищі Борова. Реалізація проекту продовжиться і у 2018-му. Олександр Волинець звернувся до голів сільських рад із закликом не зупинятися на досягнутому і спільними зусиллями реалізо­вувати цей проект у всіх селах Фастівського району. Вже є домовленості з ­фондом “Рух молоді” про виготовлення шести майданчиків, які протягом цього року буде встановлено на Фастівщині.

Зоряна ЯНАШЕВСЬКА

 

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version