Перемога

Switch to desktop Register Login

У Трилісах люблять футбол. І вміють грати!

Багато хто з нас іще з дитинства полюбив футбол і весь свій вільний час присвячує йому. Тренер футбольної команди села Триліси Павло Кутя

– саме з таких. Свого часу велике бажання грати у футбол привело п’ятнадцятирічного підлітка на сіль­ський стадіон, де грав за юнацький склад триліської команди. Після закінчення школи вступив до Київського військового зенітно-ракетного училища, де також продовжував грати у футбол. Потім, за розподілом, служив у вій­ськовій частині в Криму, а вийшовши за вислугою років на пенсію, ма­йор у відставці Павло Кутя разом із сім’єю поїхав жити на малу свою батьківщину – в Триліси. І тут спорт став для нього вже не лише за­хопленням, а й професією: заочно ­закінчив педуніверситет, працює вчителем фізкультури у своїй рідній школі. Вільний час також віддає спорту: займається з футболістами. І його підопічні, граючи самовіддано й надійно, здобули вагомі успіхи. У 2016 році триліська команда виборола Кубок Фастівщини, а минулого року стала срібним призером чем­піонату Фастівського району.

Опорою команди є воротарі ­Олек­-сандр Яременко, Євген Кон­дра­тенко, Олександр Тихоненко і вже добре відомі футболісти Віталій ­Турчин, Ромар Сідько, ­Дмитро Ярошенко, Віктор Доброволь­ський, Юрій Талько, Михайло Козенко, Олександр Валуйських, Михайло Чередніченко, Євген Свириденко, Олександр Катькаленко, Олег Кі­тюшко. Заявляють про себе і зовсім юні Руслан Яківець, Віталій Кутя.

Вже багато років команді допо­магало приватне підприємство “Аскон” (директор – Анатолій Мельник). Сьогодні триліськими шанувальниками гри мільйонів опіку­ється київська фірма “Ардіс”, очолювана Петром Ничиком. Всебічно підтримує місцевих фізкультурників сільський голова Валентина Яківець. Ця підтримка надихає футболістів на гру з переможним результатом, а таке ставлення до добрих починань молоді заслуговує на велику подяку. Доречно буде згадати і ветеранів триліського футболу, які, можна сказати, закладали основу теперішніх здобутків. Це Володимир Короленко, Віктор Даниленко, Анатолій Гуменюк, Владислав Мартиновський, Віктор Іванець, Володимир Чернишенко, Вячеслав Дядюра, Сергій Кирилко, Ігор Турчин. Разом із однодумцями організували громадську спортивну організацію “Тризуб” (Триліські зубри), головою якої обрали Павла Кутю.

За вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Фастівщині ветеранам спорту Володимиру Чернишенку і Віктору Далиленку за підтримки ­депутата обласної ради Олександра Волинця оформлено передплату на газету “Перемога” на друге півріччя цього року.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”

 

 

Копіювання матеріалів сайту дозволено тільки після узгодження з редакцією газети "Перемога". По всім питанням звертайтесь на електронну скриньку smok7@ukr.net

Top Desktop version