Актульні новини Фастова і Фастівського району

Працювали у зоні відчуження? Зверніться за довідкою про зарплатню!

Управління праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації повідомляє про те, що постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №886 затверджено типове положення “Про комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках”. На виконання цієї постанови створено центральну та регіональну комісії, які працюють при Міністерстві соціальної політики України та при Київській облдержадміністрації відповідно.

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 16 жовтня 2012 року №449 на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №886 створено комісію Київської облдержадміністрації з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.
Комісія розглядає письмові заяви громадян України з числа інвалідів внаслідок каліцтва або захворювання (категорія І) та осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, про видачу довідки про заробітну плату, одержану за роботу у зоні відчуження в 1986-1990 роках, у разі коли підприємство, установу або організацію ліквідовано без правонаступника, за поданням райдержадміністрації.

Наказом начальника управління праці від 15 жовтня 2012 року №38 визначено відповідальних осіб, які приймають заяви від громадян для передачі їх на комісію. Відповідальними особами по управлінню є Валентина Миколаївна Перга – начальник відділу компенсацій особам, постраждалим внаслідок катастрофи на ЧАЕС, та Валентина Іванівна Левченко – завідувач сектором з надання статусу та оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС.

До заяви додаються копії:

– перереєстрованого посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія І), та вкладки до посвідчення (з пред’явленням оригіналів);
– архівної довідки про відсутність документів щодо оплати праці за ліквідованим підприємством, установою, організацією;
– особового рахунку, розрахунково-платіжної відомості, табуляграми з планом рахунків (розшифрованими кодами) або довідки підприємства про фактично виплачену в 1986-1990 роках заробітну плату в зоні відчуження, у тому числі за її складовими, із зазначенням суми та дати виплати, визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках;
– довідки про періоди несення служби (виконання робіт), виданої військовою частиною (підприємством) або галузевим державним архівом Міноборони, довідки галузевого державного архіву СБУ, довідки інших архівних установ та архівів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, Міністерства оборони Російської Федерації, витягу із журналу обліку виїздів у зону відчуження, в яких зазначаються дні виїзду на об’єкти (в населені пункти) зони відчуження;
– документа, що підтверджує факт виконання робіт у зонах небезпеки зони відчуження, на об’єктах, місцевостях (населених пунктах) у 1986-1990 роках, визначених рішеннями Урядової комісії з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (за наявності);
– колективного договору або положення про оплату праці, що були чинними на підприємстві, в установі чи організації у відповідний період, інших документів про умови та режим роботи підприємства та заявника (із зазначенням змін, підсумованого обліку робочого часу та облікового періоду – місяць, квартал тощо), наказів по підприємству, інших документів заявника;
– табеля обліку робочого часу заявника в зоні відчуження або шляхового листа (за наявності), що засвідчені печаткою підприємства, у складі якого виконувалися роботи з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якому зазначено час, фактично відпрацьований заявником у зоні відчуження.

Копії документів, які подаються заявником, засвідчуються в установленому порядку місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами та організаціями, в яких зберігаються оригінали таких документів.

Жителі району, які належать до вищевказаної категорії, можуть звертатися із заявами та пакетом документів за адресою: м. Фастів, вул. Соборна, 16, 3-й поверх, 5 каб., тел.: 5-21-10.

Шановні жителі міста Фастова!

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради повідомляє про те, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №886 “Про комісію з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках” розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 16 жовтня 2012 року №449 утворено регіональну комісію Київської облдержадміністрації з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках. Комісія розглядає письмові заяви громадян України з числа учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які стали інвалідами внаслідок каліцтва або захворювання (категорії І), та осіб, які втратили годувальника, віднесеного до категорії І, про видачу довідки про заробітну плату, одержану за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, у разі, коли підприємство, установу або організацію ліквідовано без правонаступника.
Заяви з документами необхідно подавати до управління праці та соціального захисту населення в кабінет №14 заступнику начальника управління Віталію Йосиповичу Юрковському. Адреса управління: м. Фастів, вул. 9 Січня, 8. Довідки за тел.: 5-15-49.

Прийом документів та консультацій проводиться щоденно: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00.