Актульні новини Фастова і Фастівського району

Вже понад 4 мільйони вкладників Сбербанку колишнього СРСР отримали компенсацію в Ощадбанку

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича Ощадбанк продовжує компенсаційні виплати вкладникам Сбербанку колишнього СРСР

Станом на 9 листопада установи Ощадбанку провели компенсаційні виплати понад 4,02 мільйона вкладників на загальну суму 3,82 мільярда гривень.
Для того, щоб отримати компенсацію, вкладнику необхідно пройти процедуру актуалізації своїх даних та отримати Національну картку із зарахованими на неї компенсаційними коштами. Оскільки оформлення, випуск та доставка картки – це процес, який вимагає певного часу, радимо вкладникам, які претендують на виплати в 2012 році, поспішити і звернутися в банк до кінця цього місяця. Отримати компенсацію вони зможуть до 25 грудня цього року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року №346.

Крім цього, з 1 вересня 2012 року Ощадбанк проводить реєстрацію вкладників Сбербанку колишнього СРСР, дані про яких не було внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян”, а також актуалізацію вкладників, дані про яких було внесено до реєстру та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі. Реєстрація та актуалізація цих категорій вкладників не обмежена в часі, тобто пройти реєстрацію та актуалізацію вкладники матимуть можливість і в наступному році. А отримати компенсацію вони зможуть не раніше 2013 року після прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Велику частину роботи з обслуговування вкладників Сбербанку колишнього СРСР виконує Контакт-центр Ощадбанку, а саме “гаряча лінія” підтримки вкладників. За сім місяців роботи спеціалістами “гарячої телефонної лінії” підтримки вкладників Сбербанку СРСР оброблено понад 9,63 мільйона дзвінків. Більше 7,72 мільйона вкладників звернулися до Контакт-центру Ощадбанку, щоб дізнатися про дату й час проведення актуалізації своїх даних, з них 4,18 мільйона тих, що не отримали виплату у 2008 році, 923 тисячі вкладників, які отримали виплату у 2008 році, та 2,61 мільйона нових вкладників.

Загалом на сьогодні здійснили актуалізацію 4,21 мільйона вкладників, що не отримали виплату у 2008 році, понад 394 тисяч тих, які отримали виплату у 2008 році, також понад 437 тисяч нових вкладників зареєстрували свої рахунки.

Ощадбанк також виплачує компенсацію у межах залишку проіндексованого вкладу, але не більше ніж 500 гривень, спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень протягом 2005-2009 років, а також померлих у 2012 році або іншим особам, які взяли на себе організацію похорон. Компенсацію вже одержали 775 тисяч спадкоємців померлих вкладників на загальну суму понад 377 мільйонів гривень.
Прес-служба
Ощадбанку України